Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 73 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη φορά στον συγκεκριμένο οίκο αλλά και στους 2 διπλανούς αφού ποτέ δεν περνούσα από εκεί. Δεν ήξερα ότι υπάρχουν καν. Ντροπή μου το ομολογώ. Πήγα στους 2 δίπλα όπου τα κορίτσια μου φάνηκαν αδιάφορα και κατέληξα στην Άννα που μου άρεσε αμέσως. Κλασσικό καβλιάρικο μιλφάκι, πολύ κεφάτο στο σαλόνι και μαυρισμένο πιθανόν από ψωλάριουμ. Είχε δύο δωμάτια πριν από εμένα και κάθε φορά πάει στο μπάνιο και πλένεται. Ενώ περίμενα να βγεί για να περάσω μετά κι εγώ ακούω να φωνάζει χύνω, χύνω πολύ δυνατά. Μάλιστα λέω, πρέπει να γίνεται μάχη μέσα. Πολλές φορές οι πολύ δυνατές φωνές από την γυναίκα μπορεί να σε φτιάξουν αλλά μπορεί και να σε χαλάσουν. Ανάλογα την φάση και το πόσο αληθοφανή μπορεί να είναι σε συνάρτηση και με την όλη συμμετοχή. Λέω μέσα μου για να δούμε ποιος καβλιάρης είναι στο δωμάτιο που ούρλιαζε έτσι η καβλοαννούλα. Για να πω την αλήθεια δεν μου γέμισε και πολύ το μάτι όταν βγήκε αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι κρυφά προσόντα μπορεί να έχει. 50+ και με αρκετά κιλά παραπάνω , ενώ περίμενα κανα τριαντάρη γεροδεμένο. Κουλάρησε λέω στον εαυτό μου και εσύ στην ίδια ηλικία είσαι μην ξεχνιέσαι. Τέλος πάντων μπαίνω στο δωμάτιο και περιμένω την Άννα να έρθει. Έρχεται κι αυτή μετά από κανα τεταρτάκι και αρχίζει την κουβεντούλα για να σπάσει ο πάγος. Της λέω να μην βγάλει το καυλιάρικο στριγκάκι που φοράει παρά μόνο το σουτιέν και έρχεται και κάθεται ανάποδα πάνω μου, φέρνοντας την κωλάρα της στο στήθος και αρχίζει να κουνιέται ενώ εγώ την χουφτώνω παντού ενώ τις ρίχνω και μερικά χαστουκάκια στα κωλομέρια. Με έφτιαξε κατευθείαν, γύρισε με ρώτησε εάν θέλω προφυλακτικό στο τσιμπούκι, της είπα όχι και ξεκίνησε το κλαρίνο . Πέρασε και από τα μπαλάκια αφού πρώτα πήρε την άδειά μου σαν καλή κυρία. Στην συνέχεια σηκώθηκα όρθιος στο πλάι του κρεβατιού και λέγοντας της να στηθεί στα 4 και να τσιμπουκώνει ώστε να απολαμβάνω την κωλάρα της στον μεγάλο καθρέπτη που ήταν απέναντι. Μου έκανε μιά αρκετά καλή πίπα όχι όμως κάτι το πολύ εξαιρετικό, ίσως και γιατί πρώτη φορά πήγαινα μαζί της και δεν ήταν πολύ άνετη υποθέτω. Με ρωτούσε για να κάνει κάτι , να γλύψει μπάλες ή να συνεχίσει την πίπα.Τέλος πάντως σταματάει μου περνάει προφυλακτικό και κάθεται πάνω μου. Εχει κάτσει τέρμα στην πούτσα μου ενω χαϊδεύει τα βυζιά της για κάνα τρίλεπτο. Μετά σηκώνεται και μου λέει , ελα για πισωκολλητό. Στήνεται ωραία και την αρχίζω στα χλάπα χλούπα ενώ παίρνω μάτι τα κορμιά μας στον καθρέπτη. Προς το τέλος και ενώ κόντευα να χύσω , ρίχνει το κορμί της πίσω και σχεδόν κάθεται πάνω μου, νομίζοντας μάλλον ότι τέλειωσα, ενώ αυτό με έκοψε και έριξε ελαφρώς την στύση μου. Ταυτόχρονα χτυπάει και η τσατσά την πόρτα και με έζωσαν τα φίδια ότι δεν θα τελειώσω. Σηκώνεται , γυρνάει προς το μέρος μου και μου λέει δεν τέλειωσες, τι περιμένεις. Την στήνω πάλι αλλά αυτή την φορά κάθεται στραβά, επίτηδες υποθέτω για να με δυσκολέψει. Δεν καταλαβαίνω γιατί άλλαξε ξαφνικά συμπεριφορά , αφού δεν νομίζω να άργησα υπερβολικά. Τέλος πάντων μετά από ένα λεπτό κατάφερα και ολοκλήρωσα την κατάθεση ευτυχώς, γιατί εμείς οι μεγάλοι εάν αρχίσει και στραβώνει κάτι δεν είναι πολύ ευκολο μετά να διορθωθεί. Ξεκίνησαμε πολύ καλά με την μιλφάρα αλλά στο τέλος κάπου στράβωσε η δουλειά και μου άφησε ανάμεικτα συναισθήματα. Δεν λέω ότι δεν θα ξαναπάω αλλά σίγουρα θα αφήσω να περάσουν μερικοί μήνες για να δοκιμάσω πάλι.Η κυρία σίγουρα έχει και ωραίο κορμί και κάνει και καλό σεξ, ενώ είναι και αρκετά επικοινωνιακή. Εάν την επόμενη φορά δεν γίνει κάτι παρόμοιο, μπορεί να γίνει και στανταράκι. Οψόμεθα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.310
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, Bonecrusher, giorgiodelafuentes2 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού