Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επίσκεψη πρωινή..με υψηλές προσδοκίες που δυστυχώς δεν ικανοποιήθηκαν.. Εμφάνιση καλή για τα δεδομένα.. συμπαθητικό πρόσωπο..μικρό βυζάκι με σκουλαρίκι..κολος καλός...
Στα του αγώνα πίπα ανύπαρκτη..κακό στήσιμο...δεν άφηνει.γλυψιμο..τυπικη..
Θα χαρακτήριζα την συνεύρεση ως υποβοηθούμενη μαλάκια.. φυσικά και δεν αξίζει..μετά από 15 χρόνια εμπειρίας στα μπουρδέλα πλέον δεν με ενθουσιάζει κάτι τόσο ψυχρό ..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αντονέλα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Mounokolotripidogliftis
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
2.362
Πόντοι:
2.405
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dimi7064i, Ημεδαπος , ThE και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2023
Καλημέρα σας θα συμφωνήσω απόλυτα επίσκεψη μου κ μένα Σάββατο πρωί 10 άτομα αναμονή στον χωρο κ είναι κ μικρός όσοι τον γνωρίζουν περιμένοντας να βγει να δούμε το κορίτσι μέσα μάγκας που πλήρωσε στα καπάκια κ δεύτερη φορά πέρασα κ γω όντως όμορφη κοπέλα για τα δεδομένα της Φυλης αλλά όπως αναφέρεις αποστείρωση φουλ με έβαλε να πλύνω τα χέρια μου με το που μπήκε αν και κάθε φορά που κατεβαίνω βόλτα πάω πάντα Φρέσκο μπανιαρισμενος κ μυρωδάτος κ έκλεβε σε όλες τις στάσεις πιπα αίσχος γενικά δεν....για μια φορά μόνο για να πεις ότι πήγες με ένα πιπίνι.
review reaction 1 Mounokolotripidogliftis, Επιρρεπής
15 Ιανουαρίου, 2023
christos1969 δεν θεωρείται σεξ όταν απουσιάζουν τα γλωσσοφιλα..η πίπα..το γλυφομούνι...ο αισθησιασμός...θα το έλεγα υποβοηθούμενη μαλάκια
review reaction 1 christos1969
15 Ιανουαρίου, 2023
Με το υποβοηθούμενη μαλακια ….
Εκλαψα
Να είσαι καλά φίλε ….
review reaction 3 review reaction 1 Mounokolotripidogliftis, christos1969
04 Φεβρουαρίου, 2023
Την επισκέφτηκα και εγώ.... Όπως τα λέει ο μύστης είναι. Άθλια απλά. Γλυκιά ομορφουλα αλλά ως εκει. Πίπα ανύπαρκτη με χέρι στην βάση για να αποφύγει το βαθύ λαρύγγι.. και όταν το έκανα κρατώντας το κεφάλι της με τα δύο μου χέρια βίαια μου έμπηξε τα νύχια της στον μηρό
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4