Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Kαλησπέρα σε όλους, επίσκεψη σήμερα στο Διδύμου 8Β, ψάχνωντας περισσότερο να δω αυτά τα κορίτσια με τις εντυπωσιακές κριτικές στις παρτούζες. Κλασσικό κόκκινο φωτάκι απέξω (αρκετά σουρεάλ θα έλεγα). Μπήκα στο χώρο με υποδέχτηκε η τσατσά που ήταν αρκετά ευγενική και μου είπε να περιμένω να βγει η Ελένη που ήταν μόνη της 1η βάρδια. Βγήκε και μου έκανε καλή εντύπωση όπως είπαν και οι συναγωνιστές πολύ ζεστή και προσιτή με την κλασσική ατάκα, έλα να σε περιποιηθώ να περάσεις καλά. Μπήκα στο δωμάτιο όπου η τσατσά περίμενε απέξω χωρίς να με ακολουθάει για το 20άρικο (μου έκανε εντύπωση μπορεί αν ήταν τυχαίο) τρόποι καλοί σε οίκο wow, το δωμάτιο πολύ καθαρό και πολύ καλό εδώ θα διαφωνήσω με τους συναγωνιστές, το δωμάτιο με καθαρό (πάντα σχετικό ειναι αυτό σεντόνι) πολύ ζεστό με aircondition και πορνό ταινία να παίζει. Μόνο βέργας 7 έχω βρει καλύτερο δωμάτιο ίσως. Ήρθε η Ελένη η οποία μύριζε πολύ όμορφα με χαμόγελο και καλή διάθεση. Φαινόταν ιδιαίτερα έμπειρη άρχισε τα, ήρθα να σε φάω ξάπλωσε κτλ. Η κοπέλα έιναι στα 40 κοντά με καλό σώμα αδύνατο στήθος πεσμένο 2.5 και όμορφο πρόσωπο (για εμένα τουλάχιστον) απλά φαίνεται η διάθεση να σε κάνει να περάσεις καλά. Ξεκίνησε με χάιδεμα σε όλο το σώμα και πολλά φιλιά παντού όπως και στο στόμα. Ξεκίνησε πολύ περιποίηση στα αρχίδια και στην γύρω περιοχή, ρώτησε κλασσικά για πέρασμα προφ, με αρνητική απάντηση. Πολύ καλή περιποίηση με γλώσσα στην γύρω περιοχή και στον κορμό αλλά στην πίπα μέτρια δυστυχώς μόνο κεφάλι και με ρούφηγμα μέτριο. Σεξ από πάνω με πολύ καλή ανταπόκριση και 2 ακόμη στάσεις με πολύ συμμετοχή, χαιδέματα και κλασσικά ξενόανατολικόελληνικά (κάποια προκαλούν γέλιο...σκισιε με αγάπη μου, έτσι διώστα μου όλα). Τελείωμα σε ιεραποστολικό λίγο μετά. Σκούπισμα προσεκτικό και μετά φιλάκια για να ηρεμήσω, έφυγε λέγωντας η Ελένη σε περιμένει. Συνολικά αρκετά καλή συνεδρία κοντά στα 15 λεπτά. Σίγουρα θα ξαναπάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
2.083
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostakis27, Ημεδαπος , maradona7 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού