Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 182 10
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
1.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Επισκεψη στον οικο οπου εμφανιστηκε ενα σεξυ και μπανικο μωρο η Ναταλί.
Προκειται για μια μετριου αναστηματος κοπελα 22-24 χρονων καπου εκει.
Εχει μακρυ ισιο καστανοξανθο μαλλι ομορφο προσωπο και πολυ καλο κορμι.
Τα κωλομερια της ειναι ανασηκωμενα και σφριγηλα με καλη ελαστικοτητα.
Οι γαμπες της ομορφα σχηματισμενες και η κοιλιτσα επιπεδη.
Συνολικα για εμφανιση θα της εβαζα ανετα ενα 7,7/10.
Η κορασις δηλωνει Ιταλιδα απο Γένοβα. Δεν ομιλει καθολου ελληνικα.
Το προγραμμα της ειναι απλο αποστειρωμενο στα 20ε.
Η κοπελα στο σαλονι εδειχνε ευδιαθετη και δε μου εδωσε εντυπωση φολας.
Στο δωματιο οταν ηρθε γδυθηκε και αρχισα να την θωπευω στα μπουτια και τον κωλο της.
Πηγα να γλειψω βυζια αλλα δε με αφησε μου επετρεπε μονο να χαϊδευω και οχι να φιλαω.
Οταν της ζητησα ευγενικα το λογο που δε με αφηνει να φιλησω τα βυζια της μου ειπε οτι δεν ειναι η γυναικα μου να της ζηταω κατι τετοιο, αυτο το κανουν τα ζευγαρια, η δουλεια της ειναι να κανει σεξ και οχι ερωτα.
Αν και θα επρεπε να σηκωθω και να φυγω ζητωντας τα χρηματα πισω δεν το εκανα, απο εκεινη τη στιγμη βεβαια ειχα συνηδειτοποιησει οτι πεταξα ενα εικοσαρικο ωστοσο ηθελα να δω πως θα συνεχιστει η ιστορια.
Ξαπλωσα και μου περασε καποτα σε ετοιμο πεος.
Πιπα μεχρι τη μεση του πεους αδιαφορη μηχανικη βαρετη.
Της ζητησα να κατσει στα τεσσερα αλλα αρνηθηκε λεγοντας μου ξανα το ιδιο τροπαριο,
(* βλεπε αστερακι).
Της ζητησα να ανεβει απο πανω, (* βλεπε αστερακι).
Εκατσε σε κανονικη σταση οπου δε με αφηνε να μπω ολος μεσα και εκλεινε τα ποδια.
Οταν της ειπα να ανοιξει τα ποδια να μπω ολος μεσα μου αρνηθηκε οχι επειδη πονουσε αλλα
(* βλεπε αστερακι). Μου θυμησε την ελληνικη ατακα "μην τον βαζεις βαθια εχω σχεση"
Την γαμησα με μιση πουτσα ενω δε με αφησε να ξαπλωσω επανω στο κορμι της κρατωντας αποσταση με τα χερια της λογω (* βλεπε αστερακι).

Μετα απο 12-13 λεπτα καταφερα και εχυσα οπου με πεταξε απο πανω της φοβουμενη για σπασμενη καποτα.

Η κοπελα δεν κανει με τιποτα για αυτη τη δουλεια.
Εχει μια περιεργη φιλοσοφια για το ποτε η σεξουαλικη πραξη ειναι ερωτας η σεξ.
Δεν την συστηνω σε καμμια περιπτωση. Δωστε καπου αλλου το 20ρικο σας.
Η κορασιδα Ναταλί χαλαει το ονομα και το κυρος του οικου με τη συμπεριφορα της μεσα στο δωματιο.


*μου ειπε οτι δεν ειναι η γυναικα μου να της ζηταω κατι τετοιο, αυτο το κανουν τα ζευγαρια, η δουλεια της ειναι να κανει σεξ και οχι ερωτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 09, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.213
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Elganador, oreos23 και 43 άλλα μέλη

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2023
Παιχταρά μου, περίμενα στο τέλος να ομολογησεις ότι τελικώς... την ζήτησες σε γάμο!
Πάντως εγώ θα της τον εμπηγα στον κώλο, λέγοντας της ότι η σύζυγος μου δεν μου επιτρέπει κάτι τέτοιο. "Πήγαινε στις πουτάνες", μου λέει...
review reaction 3 review reaction 1 Mugiwara14, Νίο, lolos666 και 8 άλλα μέλη
10 Ιανουαρίου, 2023
Πραγματικά το χεις ώρες ώρες και πέφτεις πάνω ΣΤΗΝ περίπτωση.
Οκ δεν είναι και δεσμευτικό αλλά αποφύγετε τις Ιταλίδες. Στο Μετάξι την περίοδο του κόβιντ που γαμούσαμε κρυφά, ΕΙΧΑ πετύχει Ιταλίδα που σχεδόν έπαθα τα ίδια! Να με χέσετε αν κάθησε πάνω από 3 μέρες!
Αλλος ένας φίλος έχει πάθει τα ίδια! Καλά τεμάχια οι Ιταλίδες αλλά για πουτάνες μάλλον ΔΕΝ κάνουν
review reaction 2 DmtrsxXx
10 Ιανουαρίου, 2023
Εγώ πάντως από τους πρώτους που την είχα δει, εγλυψα βυζακι όχι όμως μουνακι, την πήρα στα τέσσερα αλλά πάλι δεν εχυσα... Μισό κιλό βαλβολινη.
Όταν της είπα για εξτραδακια την επόμενη φορά ήταν απόλυτη στο όχι!!!
Απλό και αν σου αρέσει!
Τώρα βάλε και τα αστεράκια σου Πτεραρχε!!!
review reaction 3 review reaction 2 Επιρρεπής, DmtrsxXx, vril
10 Ιανουαρίου, 2023
Γνωστή φόλα πλεον αλλά είναι πολυ ομορφη κοπελα με απίστευτο κορμί. Αυτή αμα τη δουμε έξω βαμμένη με κανα κολλητό τζιν και πεδιλακι για να περνουμε μάτι δαχτυλακια θα μας πεσουν τα σαγόνια!
Επειδή είμαι καλός μελλοντολόγος αυτή σε 1 χρόνο θα είναι σε γραφείο που γυρολογει σε όλη την Ευρώπη. Απλά τη βάλανε εδώ για να κάνει την πρακτική της.
review reaction 1 review reaction 3 review reaction 2 Νίο, Pa Luki Luk, DmtrsxXx
10 Ιανουαρίου, 2023
Με άλλα λόγια εάν ψάχνεις συζυγικό σεξάκι το ξεχνάς...
review reaction 1 review reaction 2 lolos666, DmtrsxXx
10 Ιανουαρίου, 2023
καλη περιγαφη και εγω εχω την ιδια αποψη, ουτε καν τελειωσα αλλα νομισα οτι ηταν δικο μου προβλημα γιατι ημουν ξενυχτης. τουλαχιστον θα σωσεις κανενα συναδελφο.
review reaction 2 DmtrsxXx
10 Ιανουαρίου, 2023
Χαίρετε κυριοι. Αν κ δεν την έχω δει μου φαίνεται δύσκολο να είναι Ιταλίδα. Ο συγκεκριμένος οίκος έχει μακρα παράδοση σε …. Βορειοιταλιδες…..(βλ Αλβανίδες)
review reaction 1 review reaction 3 Mugiwara14, Επιρρεπής, midas69 και 1 ακόμα μέλος
10 Ιανουαρίου, 2023
Μάγκες είναι γνωστή η συγκεκριμένη. Η τσατσά στο λέει απέξω απέξω ότι δεν είναι για πολλά. Εγώ θα τη γαμουσα μόνο για την εμφάνιση, είναι απίστευτο μωρό.
review reaction 2 DmtrsxXx
10 Ιανουαρίου, 2023
Δυστυχώς βρίσκουνε και τα κάνουνε,λόγω των μπαζων που κυκλοφορούν. Αλλά και γενικότερα έχουν πάρει αέρα,αυτή τη συζήτηση είχα χτες με ένα φίλο,αυτά τα πράγματα θα ήταν αδιανόητα προ δύο -τριων δεκαετιών. Για να χτυπήσει πόρτα η υπηρεσία έπρεπε να έχουν περάσει τουλάχιστον 15 λεπτά και αυτό όχι πάντα. Για να μην πατήσει πόδι στο μαγαζί αυτό για δέκα μέρες και μετά θα δούμε αν αλλάζουν τακτική. Γιατί δεν φταίνε αυτές,φταίνε οι ιδιοκτήτες ,που σίγουρα τα ξέρουν,αλλά γράφουν στα παπούτσια τους τον κόσμο. Καλή χρονιά !
review reaction 1 review reaction 2 Mugiwara14, Επιρρεπής, DmtrsxXx και 1 ακόμα μέλος
10 Ιανουαρίου, 2023
Έτσι για το παλμαρε όλοι πρέπει να το έχουμε πάρει αυτό το μωράκι!
Δεν το μετανιώνω!

Αν δεν το είχα πάρει και για Φολες να διάβαζα θα το έπαιρνα.

Η τσατσα όντως πολύ ειλικρινής το λέει ότι πουλάει παλτό! Μπράβο της!

Μόνο και μόνο ότι τον χώνεις σε ένα τέτοιο μουνι αξίζει!
Αλλά δεν φτάνει μόνο αυτό βέβαια.
review reaction 1 review reaction 2 Επιρρεπής, midas69, DmtrsxXx
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2