Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 93 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δευτέρα απόγευμα και είπα να κάνω μια δοκιμή με την lady-boy Μέτι. Δεν ήμουν σίγουρος για το αν θα περάσω. Ήθελα πρώτα να δω αν είναι 100% θυληκή και μετά θα πέρναγα. Όντως και έτσι έγινε. Βγήκε στο σαλόνι και τιποτα δε θύμιζε ότι είναι άντρας. Ισα ισα όμορφο γυναικείο πρόσωπο και χαρακτηριστικά. 50 ευρω το απλό πρόγραμμα. Ξέρω οτι θα λέτε τι ΑΜ είμαι που εδωσα 50 ευρω για να γαμήσω αυτη, αλλα είπα να το κάνω μια φορά. Ερχεται η Μέτι η οποία ηταν ευχαρίστη και χαμογελαστή. Χωρίς να βιάζεται λίγο σοσιαλ στην αρχη στα αγγλικά. Μου είπε πως είναι 20 αλλά δεν την πίστεψα και μου έδειψε την ταυτότητα στο κινητό της. Πολύ καλή η πίπα και πέρασμα απο αρχίδια. Καλά λένε οτι την καλύτερη πίπα την κάνει αντρας αλλα πραγματικά τιποτα δεν θύμιζε αυτο. Ακόμα και το βυζι της ηταν πραγματκά φυσικό. Σχεδον ολα απο την επιδερμίδα, το πρόσωπο, τα ακρα, το σώμα η μέση της κτλπ. Είναι μια γύναικα με πέος. Γαμήσι καλό στα 4 βλέποντας ενα ''γυναικείο'' κωλο και τιποτά άλλο. Έχυσα και έφυγα. Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 15 λεπτά. Για τους μερακλίδες και περίεργους σαν εμένα προτεινεται. Για τους υπολοίπους καλύτερα να επενδύσετε αλλού. Υπαρχουν και αλλα προγράμματα με 69, 1ας ωρας κτλπ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 09, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μέτι
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
dimi7064i
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
2.612
Πόντοι:
731
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 info@123, orbital80, hustler και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2023
Ωραίος! Ευχαριστούμε για την ενημέρωση
10 Ιανουαρίου, 2023
Καυλωνει φιλε;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2