Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τελευταία έχω διάθεση ρίσκου και κάνω τις επισκέψεις μου χωρίς προηγούμενη ενημέρωση αλλά εμπιστευόμενος το ένστικτό μου. Καί αυτή τη φορά δεν λάθεψα. Αφού πέρασα από δύο μαγαζιά που δεν με ενθουσίασαν, τρίτη στάση Φυλής 71. Η επίσκεψη ξεκίνησε με ευτράπελο εφόσον στο σαλόνι περίμεναν ήδη δύο συναγωνιστές, ο ένας άτμιζε ο άλλος είχε μπροστά του το μεταφορικό του μέσο, ένα ηλεκτρικό πατίνι! Μου ήρθε να γελάσω και να τον ρωτήσω άμα θα το μπάσει μέσα στο δωμάτιο αλλά σκέφτηκα άσε μήν είναι κάνας τσαντίλας και το πάρει στραβά. Τέσπα μόλις εμφανίστηκε η Ρωξάνα την έκαναν οι δύο (ευτυχώς) και έμεινα εγώ που μου άρεσε αυτό που έβλεπα και μάλιστα πολύ. Μικροκαμωμένη, δυνατό κωλαράκι, ωραίο βυζάκι, μακρύ μαλλί. Το μωρό σαλονάρισε, ανακοίνωσε πρόγραμμα, με οδήγησε στο δωμάτιο, μου έφερε τα ρέστα και γενικά τσάτσο άκουσα μόνο όταν έφευγα, από το βάθος του διαδρόμου μια "αντρική" φωνή "γεια σας, ευχαριστούμε". Στα του αγώνα, χαδάκια, φιλάκια, βαθιά ακάποτη πίπα (καλή), αλλαγή δύο στάσεων και κατάθεση στα τέσσερα με δυνατό σφυροκόπημα όπως μου αρέσει το τελευταίο διάστημα το οποίο άντεξε άνετα και μου ζήτησε μάλιστα να συνεχίσω σ' αυτό το ρυθμό. Ευχαρίστησε, έφυγε και ξαναχαιρετηθήκαμε στο σαλόνι κατά την έξοδό μου. Όμορφα - γρήγορα - απλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 07, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
369
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 968, Pa Luki Luk, Ημεδαπος και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού