Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Χαιρετίζω την ομήγυρη!!

Ώρα να διηγηθώ και εγώ με τη σειρά μου την εμπειρία μου στα στενά του αγοραίου έρωτα.

Κατηφορίζοντας στην Μίνωος για άλλη μια φορά και κάνοντας μια γύρα στους υπόλοιπους οίκους ανοχής κατέληξα στην Κ.Σοφια

Η Κ.Σοφια διανύει τα 40 χρόνια της με καστανό-ξανθο μαλλί και εντυπωσιακά οπίσθια
Ωστόσο το στήθος δεν είναι το δυνατό της σημείο.

Η Ευγενική τσατσά μου παρουσίασε την κοπέλα και αποφάσισα μετά από αρκετή σκέψη να δώσω τα παράβολα και να εισέλθω στο όχι και τόσο καθαρό δωμάτιο.

Περνά βασανιστικά η ώρα ωστόσο ακούω τον ήχο από τα φθηνά τακούνια της Κ.Σοφιας να έρχονται προς το μέρος μου
Και ανοίγει την πόρτα,μου έκανε μια ολιγόλεπτη συζήτηση για να γίνει το πρώτο touch
Και έπειτα κατηφόρισε στο πέος μου και άρχισε τον στοματικό έρωτα που από ότι φαίνεται τον ξέρει καλά!?
Γυρίζοντας τα οπίσθια της στο πρόσωπο μου δεν έχασα ευκαιρία να κάνω και εγώ στοματικό στην ίδια μια και της αρέσει αρκετά και στο λέει κιόλας. εφόσον είχα καταλάβει ότι είναι ώρα για να αρχίσει η παράσταση έκατσε σε ιεραποστολική στάση και άρχισε η εργολαβία μου η οποία δεν κράτησε για πολυ.
Βγαίνοντας από το δωμάτιο μου έδωσε ένα φιλί στο μάγουλο και μου είπε την εξής φράση

"Να σε ξαναδώ μικρέ"


Σε γενικές γραμμές ήταν μια όμορφη και αισθησιακή συνάντηση με την πολυπόθητη Κ.Σοφια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
emmanouil2003
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
404
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 goustaro_milf, baroc

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού