Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
πρωτη φορα την εβλεπα στην πιατσα και ειπα να τη δοκιμασω, μιας και ειχα βαρεθει τις ιδιες και τις ιδιες.

βγαινει μονη της με σαλοναρισμα τυπικο και ανετο χωρις πολυ φραμπαλα, κανει γυροβολια στο στυλο για να τη δεις απο ολες τις γωνιες και λεει και το προγραμματακι της. μου φανηκε πολυ τιμια και ασχημα κιουτ. Αγγελούδι
τσατσα δεν ειδα (μονο στο τελος βγαινοντας, ειδα εναν ογκο καθιστο μεσα).
κοντου αναστηματος, μαλλια μεχρι και λιγο πιο κατω απο ωμους καστανα σκουρα, μετρια φατσα (θυμιζει κορινα σαμιαμιδι αρκετα και νομιζα οτι ειναι αδερφη της οταν βγηκε απο μεσα Money Mouth ), φυσικο βυζακι ωραιο μικρο αλλα μια χαρα για το σωματοτυπο της, αδυνατη (οχι μονδελε), ωραιο κωλαρακι και οκ ποδια, καποια τατουαζ σκορπια στο κορμι επισης, με ενα χαρακτηριστικο ονομα πανω απο το αριστερο της στηθος (αν θυμαμαι καλα). μαλλον του γιου της, αρα μικρο μιλφακι επομενως.
ηλικιακα, την εκοψα γυρω στα 25 + -.
θα τη χαρακτηριζα γκομενα γαριδα, γιατι στο φως η φατσα της φαινεται λιγο σπασμενη, αλλα επειδη το ολο στυλακι της μου εβγαλε μια ωραια πουτανια, περασα στα ενδοτερα.

με το που μπαινει σκαει κρεβατι και με περιμενει. ξεχασα να πω οτι ηταν πολυ ευγενικη και κουλ τυπακι, που μου αρεσε αρκετα στο σαλονι.
παω διπλα της και ξεκιναμε ενα ωραιο μπαλαμουτι με χαδακια και φιλακια σε ολο το κορμι εναλλαξ.
να χουφτωνω κωλαρακι και να γλειφω τα βυζακια της.
φιλια δε δωσαμε αν και φτασαμε πολυ κοντα, αλλα μου εδωσε να καταλαβω οτι τα αποφευγει.
λογω μετριας φατσας οπως ειπα, δεν επεμεινα.
btw, εχει πολυ ωραιο και μαλακο δερμα και το κωλαρακι της ειναι για πολυ χουφτωμα.

κατεβαινει με φιλια προς το καβλι και το βαζει κατευθειαν στο στομα.
με ειχε δει οταν εμπαινε οτι τον επλενα, αρα δεν εκανε κινηση για κουλομανδηλακι.
η πιπα της παρα πολυ καλη και ειλικρινα δεν το περιμενα.
εντονη με βαθια μπασιματα και μπουκωματα οσο δεν παει, μεχρι και πνιγμου. ιδιως οταν ειναι χαλαρο + ακομα το καβλι, το βαζει τερμα μεσα και κανει ωραιο παιχνιδι. απο @@ περασε 1-2 βολτες, αλλα οχι πολυ σχολαστικα. κυριως δινει βαση στο καβλι και εχει καποια ποικιλια κινησεων. να χαϊδευω ολουθε και να δαχτυλιαζω το μουνακι της, χωρις κανενα μα και μου συναμα.

αφου μου τον κανει καταρτι, της λεω για cow.
βαζει λιγο ζελ και ξεκιναει την ιππασια, η οποια ειναι καλη θα ελεγα. παιζει μπαλα μονη της κυριως, ψαχνει τη θεση της, αλλα της εδινα και ρυθμο πιανοντας τα μικρα καπουλια της. ο ηχος της επαφης μας να ακουγεται σε ολο το δωματιο και γενικα να εχουμε βρει καλο και εντονο ρυθμο.

δευτερη σταση σε doggy με μενα ορθιο, για να απολαυσω το ωραιο της κωλαρακι.
τη βαζω στην ακρη του κρεβατιου, βαζει ενα μαξιλαρι απο κατω της και μου στηνεται πολυ ωραια, φερνοντας μου το κωλαρομουνακι της φατσα καρτα. μπαινω χαλαρα και ανεβαζω τεμπο. να βλεπω το μουνακι της να ρουφαει το καβλι μου χωρις κανενα προβλημα και να γουσταρω τρελα. να μπαζοβγαζω το καβλι μου και να ακουγεται ο γνωστος ηχος.
φοβερη θεα και ωραια αισθηση.
το τυπακι δε μασαει, δεν κλεβει και συμμετεχει μια χαρα χωρις θεατρινισμους.

τριτη σταση σε mission με μενα ορθιο και αυτη στην ακρη του κρεβατιου και παλι, για ξεκινημα.
χαλαρη εισοδος στην αρχη και ανεβασμα τεμπο. την παω πιο μεσα στο κεντρο του κρεβατιου, ανεβαζω τα ποδια της στους ωμους μου και δινω με πιο πολυ ενταση. κανενα προβλημα απο το μωρακι και εδω. εκανα παιχνιδι χωρις καποια ενοχληση, ωσπου εχυσα εντος καποτιδιου.
για σβησιμο με αφησε και στραγγιξα κανονικοτατα.
ολα κομπλε δηλαδη.
η συνευρεση εληξε, χαιρετηθηκαμε, ειπαμε ευχαριστω και ανανεωσαμε το ραδεβου μας για το συντομο μελλον.
στο τελος μου ειπε οτι εχει περασει απο καποια στουδιος, οπως και απο καποια γραφεια (και το ματζικ οπως ειχα αναφερει προσφατα).

ο χωρος ειναι ο κλασσικος χωρις καμια αλλαγη και η τσατσα δεν ενοχλεισαι καθολου (αφαντη, γι'αυτο και το 10).

για να κλεισω.
χωρις να ειναι το σουπερ ντουπερ ουαου και επειδη ειμαι πιο πολυ του σωματος παρα της φατσας, θα ξανατιμηθει, γιατι μου εβγαλε ενα καλο βι/εφ/εμ απο το πουθενα, αλλα και για να δω αν υπαρξει κατι το επιπλεον.
ισως = ναι δηλαδη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
93
Likes:
46.015
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 968, Pa Luki Luk, giorgiodelafuentes2 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2023
Δεν κατάλαβα τι σημαίνει το κουλομανδηλάκι.
review reaction 3 papaphilips
07 Ιανουαρίου, 2023
@kiriakoboy
το υγρο μαντηλακι φιλε.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2