Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρωινή βάρδια στον όροφο του 65 πέτυχα την Χριστίνα, όπου από πληροφορίες έμαθα πως επέστρεψε στην δράση αν και προσωπικά την έβλεπα πρώτη φορά.
Πρόκειται για μία ξανθιά Ρουμάνα με λευκό δέρμα, αρκετά τατουάζ στο σώμα με ένα μεγάλο να καλύπτει όλη την πλάτη.
Το πρόσωπο της είναι πολύ σέξυ, όπως και το κορμί με 3,5άρια φυσικά βυζιά μαλακά όμως στην αφή.

Η τσατσά ανακοίνωσε πως η Χριστίνα τα κάνει όλα μέσα εκτός από κωλαράκι, βέβαια οι μυημένοι χύστες ενημέρωσαν από την πρώτη μέρα άφιξής της πως κάνει απλό πρόγραμμα.

Χωρίς να το σκεφτώ πολύ, πήρα δωμάτιο, φρεσκαρίστηκα και μετά από 5 λεπτά μπήκε μέσα η Χριστίνα όπου με χαιρέτησε στα Ελληνικά που μιλάει πολύ καλά.

Ήρθε δίπλα μου και χωρίς προκαταρκτικά μου πέρασε καπότα σε 70άρα (ευτυχώς) στύση αφού είχα προλάβει να ζουπήξω λίγο τις βυζάρες της και το κωλαράκι της.
Ξεκίνησε μία σχετικά αδιάφορη πίπα χωρίς eye contact που μπούκωνε λίγο πιο κάτω από το κεφάλι.
Έκανε στην άκρη το χεράκι της για να μπορώ να χουφτώνω ελεύθερα τα βυζιά της, παίζοντας και με την ρόγα της που σκλύρηνε με λίγο τρίψιμο.

Πρώτη στάση ιεραποστολικό, όπου χρησιμοποίησε τζελ χωρίς ευτυχώς να χάνεται η αίσθηση.
Της κλείδωσα και τα δυο πόδια πάνω και μου ζήτησε ευγενικά τουλάχιστον το ένα να το αφήσουμε κάτω, προφανώς για να μην τον φάει όλον και με δύναμη μετέπειτα.

Δεν με ένοιαξε και πολύ, της τα άφησα και τα δύο κάτω για να είναι πιο άνετα και άρχισα να την πηδάω δυνατά και βαθιά.
Στα βαθιά μπασίματα κοίταζα το πρόσωπο της που ζοριζότανε αρκετά.
Οι βυζάρες της είχανε χυθεί αριστερά και δεξιά και πάλλονταν στα καρφωτά πιστονιάσματα,
τα έπιανα και τα μάζευα στο κέντρο.
Συμμετοχή σε όλη την διάρκεια είχε μόνο με βογγητά και κάποια χάδια στα χέρια.

Δεύτερη στάση στα τέσσερα, όπου εδώ στήθηκε καλά. Ψηλά ο ποπός και ωραία θέα ο κώλος της με το μεγάλο τατουάζ στην πλάτη.
Στις βαθιές διεισδύσεις βόγγαγε ακόμα πιο πολύ σε αυτή τη στάση. Μετά από 3 λεπτά κατέθεσα βαθιά μέσα της και έμεινα μέχρι να στραγγίξω.
Στο τέλος πέρασα και το πόδι μου πάνω από το κωλομέρι της για να της τον χώσω όλο μέσα σιγά σιγά φιλώντας την στην πλάτη.

Με χαιρέτησε ευγενικά και αποχώρησε αυτή και οι βυζάρες της.

Από την εμπειρία μου μαζί της, έβγαλε μία τυπικότητα στο δωμάτιο, χωρίς πολλά πολλά και μόνο τα βασικά.
Κερδίζει πόντους στην εμφάνιση, είναι ευγενική και προτείνεται αν θέλετε εμφάνιση για ένα άδειασμα.

Λογικά θα ξαναδοκιμαστεί στο μέλλον, χωρίς να περιμένω βελτίωση στα σημεία της συμμετοχής.

ΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.312
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, giorgiodelafuentes2, Annapurna και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2023
Η Ρουμάνα Χριστίνα είναι ένα έκφυλο ξανθό καυλοραπανο με βυζαρες που σε τραβάει σαν μαγνήτης μέσα στα Prive.Εγω την δοκίμασα πριν ένα χρόνο πρωί στον ακριβώς απέναντι οικο. Τοτε ήταν από σολαριουμ μελαμψη και το μαλι πλατινέ ξανθό που σαν εικόνα σε άναβε κ σε έφτανε στον ουρανό. Απο τις καλύτερες αποκλειστικά PSE πορνοσυνεδριες που έχω κάνει σε οικο χωρίς μα μου σου του από την κοπέλα... σεξ με 4 στάσεις εκεινη τη μερα turbo η Ρουμάνα.Δεν έβγαλε κιχ άρνησης μόνο βογκητα κ αναστεναγμούς χωρίς βιασύνη. Μετα που την εψαχνα ειχε εξαφανιστεί .ΓΙΑ PSE εμπειρία μονο αξίζει στο full....για άλλες υπηρεσίες μπορεί και όχι για κάποιους . Νομιζω ότι σίγουρα θα την ξανασυντησεις.Καλη συνέχεια αγωνιστη!
review reaction 1 review reaction 2 Διανοούμενος, Helluvatime
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1