Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 114 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Kαλησπέρα σε όλους, επίσκεψη στην Καρολίνα λοιπόν στο Φιλ11Β σήμερα το πρωί (η κοπέλα μου είπε ότι ειναι από τις 8.00 συνήθως κάθε πρωί). Ανέβηκα τα σκαλοπάτια και με υποδέχτηκε η Τσατσά, σχετικά ευγενική, της είπα ότι γνωρίζω την Καρολίνα (που την πήρε τηλέφωνο να κατέβει μάλλον δεν ήταν εκεί) και με έβαλε σε ένα δωμάτιο. Το δωμάτιο πεντακάθαρο με νιπτήρα και ντούς τηλεόραση που έπαιζε πορνό γενικά πολύ καλός χώρος. Άκουσα μετά από 2-3 λεπτά την κοπέλα να περπατάει, φρεσκαρίστηκα και ξάπλωσα, μπήκε η Καρολίνα γελαστή, δεν είναι πια η κορασίδα που ήταν πριν από χρόνια στην φωκαίας (κλασσικα είχε πει ένας συναγωνιστής η συμμαθήτρια στο λύκειο με τα μεγάλα βυζιά που ήθελα πάντα να γαμήσω) αλλά σίγουρα είναι ένα νέο κορίτσι 30 περίπου με νέο νεανικό σώμα (έχει πάρει όπως είπαν και οι προηγούμενοι 10 κιλά σίγουρα) μεταξύ πετίτ και normal με ωραίο σώμα και κώλο, 2.5 στήθος φυσικό, ανοιχτόχρωμα μάτια και ξανθό μαλλί, πιο άγριο πρόσωπο από πριν λογικό βέβαια μετά από χρόνια στο κουμπέτι. Στα του αγώνα, προκαταρκτικά με φιλιά στο σώμα και χάδια, καλή πίπα στην αρχή με λίγο χέρι για να καβλώσω,μετά χωρίς χέρι οπού συνέχισε ρουφώντας χωρίς να σταματάει μου έδωσε πολύ καλή στύση. Μετά την σταμάτησα για σεξ και ανέβηκε πάνω μου. Ακούραστη εδώ όταν την γράπωνα σταματούσε για λίγο και μετά μου έλεγε (δεν το έχω ξανακούσει αυτό) άσε εμένα μην κουράζεσαι, χοροπηδούσε και το χαιρόταν, συνέχεια πισωκολλητό και ιεραποστολικό με καλή συμμετοχή (στο πισωκολλητό σε καλό στήσιμο και χαίδευε και αρχίδια, αχ νεανική ευελιξία...!). Στο τέλος αφαίρεση καπότας και μετά από πίπα με πολύ δυστυχώς χέρι στο χύσιμο στο στόμα. Λίγο social στο τέλος και έφυγε, έκατσα σχεδόν 17-20 λεπτά χωρίς ενόχληση από κανέναν. Οπότε συνοψίζοντας, καλή συνεδρία, καλές υπηρεσίες από μία όμορφη νεαρή πολύ καθαρή κοπέλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
2.083
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gianniskavliaris40, giorgiodelafuentes2, baroc και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2023
Αυτή και η Τζέσικα εξακριβωμενο οι πιο καθαρές κοπέλες της περιοχης. (που κάνουν ακα πιπετο).
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1