Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Eισοδος στον οικο οπου στο σαλονι βγηκε η Βικυ.
Προκειται μια 30+ γυναικα πολυ ομορφη και σεξυ.
Το προσωπο της ελκυστικο και σεξυ με φουσκωτα χειλη τοσο οσο πρεπει και οχι κατι υπερβολικο.
Τα ματια της πανεμορφα γαλαζοπρασινα.
Το στηθος της 1,5αρι, δεν ειναι νερουλο, χωρις ραγαδες με εσωθηλειες ρωγες.
Το πιο ομορφο σημειο πανω της ειναι τα κωλομερια της.
Φουσκωτα σφριγηλα ανορθωμενα, σφριγηλα πολυ απαλα και τρυφερα στην υφη οπως και ολο το υπολοιπο σωμα της.
Η ποιοτητα του δερματος ειναι πολυ καλη, το δερμα της ειναι απαλο τρυφερο και λαμπερο.
Αποριας αξιο πως τα καταφερνει και κρατιεται τοσο καλα η Βικυ μας.

Στο σαλονι ανακοινωθηκε προγραμμα με ελευθερο στοματικο , 69, γαμησι σε ολες τις στασεις και τελειωμα στο κορμι.

Την πλησιασα και της ειπα στο αυτι οτι θελω να της φαω το μουνι μεσα στο δωματιο.
Εδειξε μια μικρη αμηχανια και χωρις να πει τιποτα πηγε στο δωματιο οπου την περιμενε πελατης.

Οταν βγηκε απο δωματιο που ηταν πηγε στο μπανιο οπου ακουσα τα νερα να τρεχουν.
Ηρθε σε εμενα οπου ειχε καλη διαθεση και ηταν χαμογελαστη.
Της εκανα αρκετα κομπλιμεντα για την εμφανιση της και εδειχνε να κολακευεται.
Ξαπλωμενος οπως ημουν αρχισε να με φιλα στο λαιμο κατεβηκε πιο χαμηλα στο στηθος μου οπου πιπιλουσε τις ρωγες μου και μετα κατεβηκε στα αρχιδια μου οπου τα εγλειψε ικανοποιητικα.
Με ρωτησε αμα θελω καποτα στο τσιμπουκι και της ειπα οχι, ενω της ειπα να κατσουμε και σε σταση 69.
Η Βικυ εφερε τα ομορφα κωλομερια της πανω στα μουτρα μου και στρογγυλοκαθισε πανω σε αυτα.
Το μουνι της πεντακαθαρο χωρις υποψια μυρωδιας ηταν ζεστο και μυριζε αφρολουτρο.
Αρχισα να την γλειφω βαζοντας βαθια τη γλωσσα μου μεσα στη ζεστη μουνα της, εγλειψα επισης τα κωλομαγουλα της και την πισω τρυπα της, παντου καθαριοτητα.
Η Βικυ μου επαιρνε πιπα η οποια αρχικα ηταν χωρις χερι με αρκετο σαλιο και deep throat,
πολυ καλη και ζουμερη η πιπα της.
Οσο εβλεπε οτι εγω ειμαι αφοσιωμενος στο γλειψιμο του μουνιου της αυτη εβαζε και λιγο χερι και μου τον επαιζε,ισως ηθελε να κερδισει λιγο χρονο απο το γαμησι που θα ακολουθουσε.

Απο μονη της αλλα μετα απο αρκετα λεπτα σηκωθηκε και με ρωτησε πως θελω να την γαμησω.
Στηθηκε στα τεσσερα πολυ καλα με το κωλαρι τουρλωμενο και τη μεση σπαστή.
Της τον εχωσα και αρχισα ενα δυνατο γαμησι χαϊδευοντας τα κωλομερια της.
Η Βικυ βογγουσε ηδονικα και τον ετρωγε χωρις κλεψιες, η αισθηση στο μουνι της πολυ καλη, δεν την ειδα να βαζει κρεμα.
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου ξαπλωσα πανω της και εχωσα τα χερια μου κατω απο τα κωλομερια της και γαντζωθηκα απο αυτα.
Της εριξα δυνατες πουτσιες σε αυτη τη σταση με τη Βικυ να να βογγα ηδονικα να με χαϊδευει με τα χερια της και να μου γλειφει το λαιμο.

Αυτο το ηδονικο σκηνικο κρατησε το πολυ για δυο λεπτα καθως η Βικυ θεωρουσε οτι κανονικα θα επρεπε να εχω χυσει η ειχε τελειωσει ο χρονος μου. Ξαφνικα παραιτηθηκε απο ολα αυτα δεν εκανε τιποτα και απλως εκατσε και των ετρωγε μεχρι να χυσω.
Αυτη η αλλαγη συμπεριφορας πανω στο γαμησι ηταν εμφανεστατη αλλα δε μου εριξε το ηθικο.
Συνεχισα να την γαμω και χωρις τη συμμετοχη της ωσπου την εχυσα καρφωτα στο μουνι με ικανοποιητικο στραγγιγμα.
Το δωματιο πολυ καθαρο και ζεστο ενω δεν ειχα ενοχληση απο την υπηρεσια.

Ευχαριστιες να μας ξαναρθεις φιλακια και γεια σας !

Συμπερασματικα η Βικυ ειναι μια πολυ ομορφη και σεξυ γυναικα.
Ειναι πολυ καθαρη και δεν κλεβει στο γαμησι.
Η συμμετοχη της ηταν πολυ καλη τουλαχιστον στα πρωτα 7-8 λεπτα οπου μετα ηρθε καθετη πτωση και δεν με ακολουθησε μεχρι το τελος του αγωνα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 04, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.087
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, n.smirni76, giorgiodelafuentes2 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιανουαρίου, 2023
Εξερετικη επιλογή έκανες φίλε. το βικακι είναι από τα ΤΟΡ πορνοτεμαχια στην πλευρά του συγκεκριμένου πεζοδρομίου των κεντρικών της φυλής. Ειναι και καθαρή ακούω όπως διαπίστωσες κ αναφέρεις....ευχάριστα νέα για όσους δεν την πέρασαν ποτε πινέλο.Οσα γράφεις ανταποκρινονται στο μέγιστο για τη βυκι...εγώ μετράω πολλές επισκέψεις με μοναδικό μείον το μικρό βυζί κ λίγο ξυνο (πολύ λίγο μην παρεξηγηθώ κιολας) υφακι αλλά τίμια κ δοτική Ρωσιδουλα που δεν χαλάει χατηρια κ γλυφει τέλεια μπάλες!!! Καλη συνέχεια Δημήτρη στον αγώνα!!!
review reaction 1 review reaction 2 info@123, DmtrsxXx
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1