Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 115 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ήμουν κοντά στην φυλής... οδηγούσα..το διαολακι στο αυτί μου ψυθιρισε..είσαι κοντά..δεν πας βόλτα μιας και γαμησεις;φυσικά τον άκουσα ..μπήκα στον οίκο με πειρισειο θάρρος..από την είσοδο μύριζα μαύρο μουνι.. που αν και φθηνό δεν είναι σε αφθονία όπως το Ευρωπαίο..η Κλαούντια μοιάζει πιο πολύ για αφρικανα.. κατράμι αλλά ψηλή και με πέτρινο Κόλο..μπαίνω στο δωμάτιο..θα περιμένεις μου λέει ..στα αρχιδια μου σκέφτηκα..μήπως είχα και κάτι καλύτερο να κάνω ;όσο έπαιζα την πουτσα μου παρατήρησα ότι δεν παίζει αιρνκοντισιον..έλεος ρε παιδιά τα άρχιδια μας μαζεύουν με το κρύο... ξαφνικά άκουσα πόρτα..η κοπέλα δεν κάνει λέει ..σε παρακαλώ λέει η τσατσά είναι δύο εβδομάδες..την έχεις πάρει και ξέρεις;όχι λέει μου το λένε οι πελάτες..εγώ εν το μεταξύ το διασκέδασα..και κοιταγα την πουτσα μου στον καθρέφτη..τεσπά το 20 αρι το πήρε πίσω.. συναγωνιστη ενημερώσε πιο μέλος είσαι..Μέσα σε δύο λεπτά μπαίνει η μαύρη χαμογέλασε..δεν γδυνεται και βάζει Καποτά με αέρα..πίπα τριών δευτερόλεπτων με κοιτάει..ναι Λεω τι ; συνέχισε..speak English . Pipa λέω ,κατάλαβε.. τις έβγαλα σουτιέν εγλυψα βυζιά..στο εσωτερικό του ποδιού στο μπούτι είχε μια πληγή..σαν σήψη ίσως από κανένα εξωτικό βακτήριο...την έστησα στα τέσσερα..η πουτσα μου έπεσε λίγο... άρχιζα να γλύφω τα κολομερια τις.. σύντομα έχωνα βαθιά την γλώσσα μου στην κολοτρυπιδα της..έβλεπα και τον εαυτό μου από την καθρέφτη..και με κοιταγε σαστισμένη...γυρνάει και μου λέει να γλύψω,στα αγγλικά..τεσπά γλύφω.. ακούμπησε λίγο και το μάγουλο μου στην πλήγη..ξανά στα τέσσερα για λίγο ..μετά ανέβηκε από πάνω μου..εκεί έχυσα.. σπάνια να χύσω έτσι..έχει στενό μουνι αν και άλογο...με χαιρέτισε..στο στόμα μου μια πικάντικη πικριλα γαργαλαγε τους γευστικούς μου κάλυκες..δεν ανησύχησα αφού ξέρω ότι αυτό σημαίνει καλής ποιότητας αντισώματα..και ίσως υποψία Μερέντας.. πράγματι απόγευμα σήμερα σήκωσα δέκατα.. αγνόησα να πιω φαντα.. παγκόσμιος γνωστή για την καταπολέμηση του aids , ηπατίτιδα β και κονδυλωμάτων..τα θέλε ο Κόλος μου να γλύψει κολοτρυπιδα μάυρης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Mounokolotripidogliftis
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
2.338
Πόντοι:
2.405
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 2 Σεβασμιώτατος, Pa Luki Luk, Επιρρεπής και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιανουαρίου, 2023
σκληρός μύστης συγχαίρω. Κλαούντια δείχνει τυπική αραπίνα που θέλει ζόρι... ή εξτρά χρήμα..
Όμως πληγή πρόβλημα.. Προτείνω χανζαπλάστ τετράγωνο το μεγάλο..
review reaction 1 mpourdelomania
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1