Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επίσκεψη στην Έλλη για έναν γρήγορο πέοντα εν οψη εορτών. Σώμα τσουποτό, μεγλαχρινή, δηλώνει Κολομβιάνα.
Στα του αγώνα:
Μπαίνει μέσα στο δωμάτιο, δεν μιλάει ούτε Ελληνικά ούτε Αγγλικά.
Περνάει καπότε σε μελάτο μόριο και ξεκινάει τη πίπα για 10-15 δευτερόλεπτα. Της ζητάω doggy style και μου απαντάει “normal, normal”. Μη θέλοντας να χαλάσω τη δίαθεση μου, τη παίρνω ιεραποστολικό για περίπου 4-5 λεπτά (σημειωτέον βρωμούσε σπέρμα το δέρμα της δεν γνωρίζω το λογο). Στα 6 λεπτά μετρημένα με το ρολόι φωνάζει ο τσάτος «Έλλη» προσπαθώ να σφυροκοπήσω ότι μου απομένει για να τελειώσω και στα 30 δευτερόλεπτα μου λέει “finish baby” και σηκώνεται και φεύγει χωρίς να πει ούτε γεια. Νομίζω ήταν η χειρότερη μου συνάντηση στο Μεταξουργείο. Έχω επισκεφτεί πολλές φορές τη περιοχή αλλά τόσο άσχημη εμπειρία δεν είχα ποτέ ξανα.
6-7 λεπτά στο δωμάτιο, άχυστος, 10€ πεταμένα.
Εννοείτε κατά την αποχώρηση μου έκανα παρατήρηση στον τσάτσο (ενας γερος με γυαλια) ο οποιος στην αρχη μου ειπε οτι φωναξε στα 8 λεπτα και μετα παραδεχτηκε οτι φωναξε λιγο γρηγοροτερα γιατι ειχε πολυ κοσμο.
Απαραδεκτοι!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 24, 2022
Όνομα κοπέλας
Έλλη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
39
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 6 Ημεδαπος , Επιρρεπής, Katagavlomenos και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Δεκεμβρίου, 2022
Μύστη, βρώμαγε σπέρμα γιατί κάποιος απ τους προηγούμενους δεν έφυγε άχυστος...
review reaction 1 review reaction 3 König , socos, jik και 8 άλλα μέλη
25 Δεκεμβρίου, 2022
Όταν πας σε τέτοιες τρωγλες δέχεσαι τις ανάλογες υπηρεσίες που αυτομάτως με την είσοδο σου εκεί παραδέχεσαι ότι τις αξίζεις....δεν πάει προσωπικά σε εσένα μόνο αλλά σε όλους όσους πάνε εκεί.
review reaction 1 orbital80, info@123
26 Δεκεμβρίου, 2022
Μεταξουργειο πανε μονο αστεγοι,πρεζονια και λαθρομεταναστες,οποτε στην πλειοψηφια τους οι πουτανες προσαρμοζουν τη συμπεριφορα τους σαν σε ζωα.Καλυτερα να μεινεις αγαπητός λιγες μερες να μαζεψεις 20αρικο για φυλης,παρα να πας Μεταξυ.
review reaction 1 argyrotoxos
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3