Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη μέρα της Μαρίνας σήμερα στον οίκο και πέρασα να δω, χωρίς ιδιαίτερες ελπίδες για κάτι καλό.
Αναμένοντας στο κατάλευκο σαλόνι του οίκου η τσατσά είπε το πρόγραμμα για την Μαρίνα όσο ήταν δωμάτιο.
Όλα εκτός πρωκτικού, με τρεις λέξεις.

3 λεπτά αργότερα από το δωμάτιο βγήκε η Μαρίνα και οι πρώτες εντυπώσεις ήταν θετικές.
40άρα Ρωσίδα, με πολύ καλό κορμί, γυμνασμένο, ωραία πόδια.
Τα μαλλιά της είναι ίσια μαύρα μέχρι κάτω από τους ώμους τα οποία τα είχε πιάσει αλογοουρά.
Φορούσε ένα μαύρο κορμάκι και μαύρες γόβες στιλέτο γυαλιστερές.
Ρώσικο πρόσωπο, έκφυλο αλλά και γλυκό όταν χαμογελούσε με καλή οδοντοστοιχία.
Μου τον σήκωσε από το σαλόνι είναι η αλήθεια οπότε έδωσα το 20άρικο και πέρασα στο δωμάτιο.

Μέχρι να φρεσκαριστώ, ελίχθηκε μέσα από την πόρτα και μπήκε στο δωμάτιο όπου μου συστήθηκε με χαμόγελο.
Καλή στο σόσιαλ, είναι μαγκάκι σαν χαρακτήρας και ο τρόπος που μιλάει αλλά χωρίς να λέει μαλακίες,
φάνηκε η εμπειρία της στο άθλημα από τις κινήσεις και τον αέρα της. Ίσως από ακριβότερες κατηγορίες του σπορ...

Πετάει το μαύρο κορμάκι που φορούσε και εμφανίζονται δύο βυζάκια 1,5άρια με μικρές και πεταχτές ρόγες,
οι κοιλιακοί της διαγράφονταν στην κοιλιά της.
-Τι κορμάρα είναι αυτή ρε;
-Τι αρχιδάρες είναι αυτές ;;

Και μέχρι να τελειώσει την πρότασή της είχε στηθεί σε πλάγιο 69 και είχε χώσει την μούρη της ανάμεσα στ'αρχίδια μου γλείφοντας και ρουφόντας τα,
ενώ τα μπούκωσε και τα δύο κάποια στιγμή στο στόμα της.
Πολύ καλή πίπα, με τεχνική, γύριζε όλο τον κορμό της πέρα δώθε, ενώ τον μπούκωνε όλον και τον τερμάτιζε μέχρι κάτω.
Ξανά γλείψιμο τα αρχίδια, ξανά deepthroat. Μία φορά την πίεσα προς το τέλος μόνος μου, όπου έμεινε μπουκωμένη για κάποια δευτερόλεπτα.

Στήθηκε στα τέσσερα με εξαιρετικό στήσιμο, μπροστά στον καθρέφτη.
Κώλος πάνω, και κορμός μαζί με το κεφάλι στο στρώμα.

Άρχισα να την πηδάω με βαθιές και αργές διεισδύσεις ενώ πήγαινε μπρος πίσω την κωλάρα της και αυτή.
Η κωλοτρυπίδα της φουλ δουλεμένη, φανταζόμουν τι θα έχει περάσει...

Περνάω το δεξί μου πόδι πάνω από το κωλομέρι της και άρχισα να ανεβάζω τέμπο και να τερματίζω όσο πιο βαθιά γινόταν μέσα της.
Εκείνη με το κεφάλι στο στρώμα, όταν χαμήλωνα ένταση μου χαμογελούσε. Την άρπαξα από τον σβέρκο και συνέχισα στην ίδια στάση.
Δεν ήθελα να την αλλάξω γιατί παραλίγο να έπαιρνε και τα αρχίδια μέσα η μιλφάρα.
Κατέθεσα βαθιά μέσα της και έμεινα μέχρι να στραγγίξω.

2-3 κουβέντες στο τέλος χαλαρά, μου ευχήθηκε για τις γιορτές με ένα φιλί και αποχώρησε.

Καλή εμπειρία με την Μαρίνα, φαίνεται πως έχει εμπειρία και είναι λογικά το καλύτερο κορμί 40αρας αυτή τη στιγμή στους οίκους.
Η συνεδρία κινήθηκε περισσότερο σε pse επίπεδα παρά σε gfe, δεν ξέρω αν της το έβγαλα και εγώ λόγω διαφοράς ηλικίας,
αλλά αυτό πήρα από την Μαρίνα.

Δεν γνωρίζω αν θα παραμείνει σταθερή στον οίκο. Πάντως και αύριο Σάββατο 24/12 θα είναι στην απογευματινή.

"Να γαμάς πολύ, στην ηλικία σου πρέπει να γαμάς τουλάχιστον 5 φορές την ημέρα"
Πήρα αυτή την συμβουλή από την δόκτωρ Μαρίνα και βγήκα στο κρύο και σκοτεινό σοκάκι της Αγκύρας. Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 23, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.312
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 argyrotoxos, Bonecrusher, Annapurna και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Δεκεμβρίου, 2022
Η συγκεκριμενη ΜΑΡΙΝΑ ειναι ενα απο τα καλυτερα ρωσικης προελευσης ερωτικα μηχανακια εχει κορμαρα οχι σιλικονες και πλαστικαδουρες ειναι εξυπνη διαβασμενη στο σπορ και πιθανα να εχει καποιο πνευματικο επιπεδο δηλαδη σπουδασμενη .
Ειναι απο τα θυληκα που εχουν χρημα και λαχανο στην ακρη γιατι ξερουν να το διαχειριζονται αναλογα και οχι να το σκορπουν σε εγχρωμους πλανοδιους για χαζοβλακειες .....
Ειναι η γυναικα που συγκινη τον ανδρα που τη γουσταρει στο κρεββατι του και οχι μονο .....
ΛΙγες ειναι απο τις milf και granny που θα την εφθαναν στην ακρη των νυχιων της , δυστυχως οι πληροφορειες λενε οτι θα μεινει λιγο καιρο ακομα στο αθλημα , κατα συνεπεια οποιοι προλαβουν να την απολαυσουν
Η κοπελα οταν εχει κεφια ειναιπερα απο καθε ερωτικη φαντασια !!!!! ειναι εκτος απο αυτα που ξερετε συναγωνιστες σαν να την εχεται γκομενα που διψα για γα....σι
Δεν εχει καμμια σχεση με τα τετριμμένα ( τσιμπουκακι μουνακι ελευθερο στοματικο 69 και παπαρια μαντολες που προσφερουν οι ετοιμες για παροπλισμο οι γηραιοί ομοεθνείς της ......
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1