Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ημερομηνία ενδεικτική. Έχοντας διαβάσει κάποιες καλές κριτικές κ μη βρίσκοντας την Τζέσικα στο πόστο της μπήκα στο 19 όπου μου παρουσιάστηκε η Ρίτα. Ωραίο πρόσωπο, ωραία μάτια,φουλ μακιγιάζ..η τσατσά διαφήμισε την πίπα της Ρωσίδας κ έχοντας,όπως είπα διαβάσει καλά σχόλια επί του θέματος αποφάσισα να περάσω.παρολααυτα όλη αυτήν την ώρα έσπαγα το κεφάλι μου ότι η Ρίτα κάτι μου θυμίζει. Όταν ξεκίνησε λοιπόν το κλαρίνο έφαγα φλασια..την Ρίτα την είχα ξαναπάρει όταν δούλευε βραδινή βάρδια στην Φώκαιας. Είχα πάει για την Λίζα αλλά απουσίαζε.οσο αυτή πιπωνε λοιπόν, θυμήθηκα ότι τότε ήταν η μοναδική φορά που είχα φύγει αχυστος από μπουρδέλο.. για να μην γράφω πολλά η πίπα της, για τα δικά μου δεδομένα, ήταν μετριοτατη όπως επίσης δε μου έβγαλε και τίποτα το καυλιαρικο όπως και τότε.με τα πολλά και αφού την άφησα να μου χαιδεψει και λίγο την κωλοτρυπιδα,έχυσα την ευχαρίστησα και έφυγα.οπως έχω ξαναγράψει οι κριτικές είναι καθαρά υποκειμενικές και αν δεν δοκιμάσεις κάτι ο ίδιος δε μπορείς να έχεις και άποψη.. καλά Χριστούγεννα σε όλους εύχομαι με υγεία και κάθε Ευτυχία!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
livaja
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
826
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Pa Luki Luk, Borgia21 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Δεκεμβρίου, 2022
μια μετριοτητα σε ολα της ειναι, που τωρα τεινει απο τη μεση και κατω ΚΑΙ σαν εμφανιση.
παλια στο φωκαιας 24 που δουλευε, ηταν σκετη μετριοτητα και απο εμφανιση βλεποταν, ηταν μεση και λιγο πανω δηλαδη.
πιο νεα σαφως.
για υπηρεσιες αν αργουσες, στην ελεγε... τοτε.
καπου ειχα γραψει και καταθεση εμπειριας στις τοτε ενημερωσεις μου, που ΔΕΝ εγραφα κριτικες ακομα.
review reaction 1 livaja
23 Δεκεμβρίου, 2022
Και ποιος λέει οτι η Ρίτα έχει πολλές καλές κριτικές;
Κάνε έναν κόπο να ανατρέξεις στο κείμενό μου για την κυρία στο Διδύμου 22 (Νοέμβριος 2019). Ημουν ο πρώτος που εγραψε ότι ειναι μετριάτζα.
Κακώς δοκίμασα τοτε, χωρίς να επηρεαστώ απο παπατζήδες.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2