Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 71 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη εκτός προγράμματος για αποφόρτιση και επιστροφή στη δουλειά. Ήθελα μια απλή, απλούστατη συνεδρία στα γρήγορα γιατί με πίεζε ο χρόνος. Αφού πέρασα από δύο οίκους που δεν με κάλυψαν κατέβηκα τα σκαλιά. Πρώτη φορά για μένα εκεί και το περιβάλλον δεν είναι αυτό που σε προδιαθέτει θετικά μόλις όμως εμφανίστηκε το νεραϊδάκι έφυγε κάθε αμφιβολία. Δεν θέλω να επαναλάβω όσα έχουν ήδη γραφτεί, σε γενικές γραμμές ισχύουν. Η Σάσα είναι 30, κατά τη γνώμη μου πολύ όμορφη, ψιλόλιγνη γύρω στο 1,77 θα μπορούσε και μοντέλο. Έχει προσωπικότητα, είναι σοβαρή, ίσως λίγο σνομπ αν και θα σου πιάσει άνετα κουβέντα. Στη συνεδρία κινηθήκαμε και οι δύο στερεότυπα, μου τη σήκωσε με χαδάκια και φιλιά, τσιμπούκι με καπότα, αλλάξαμε τρεις στάσεις πρώτα την έφερα καβάλα, μετά ιεραποστολικό και έχυσα στα τέσσερα με ένα διάστημα σε δυνατό σφυροκόπημα όπου κάποια στιγμή ζήτησε "όχι τόσο δυνατά" αλλά σ' εκείνη τη φάση τελείωσα οπότε no problem. Η τσατσά ευγενική, δεν ενόχλησε ποτέ. Το δωμάτιο μοιάζει λίγο με καταφύγιο αλλά καθαρό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 21, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σάσα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
369
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, claimain, Ημεδαπος και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Δεκεμβρίου, 2022
Τι πολύ όμορφη ρε, η γυναίκα είναι σκέτη κούκλα.
review reaction 1 claimain
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1