Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Eπισκεψη στον οικο οπου αναμεσα σε Τζανινα και Σαρα επελεξα την δεύτερη.
Η Σαρα ειναι μια μετριου αναστηματος Ρουμανα γυρω στα 25.
Το προσωπο της μου θυμισε την τραγουδιστρια Παολα οταν ηταν στα νιατα της.
Σεξυ ομορφο προσωπο εντονα βαμμενο.
Το κορμι της πολυ καλο, ειναι αδυνατο με ομορφες γαμπες μικρο στητο σφιχτο κωλο
και βυζι που δεν ειδα ποτές μιας και δεν εβγαλε το μπουστακι που φορουσε αλλα δε με ενοιαξε κιολας, την αλλη φορα...
Η κοιλια της ειναι επιπεδη και εχει και μια τομη απο καισαρικη που δε φαινεται πολυ. μαλλον εχει γεννησει πολυ καιρο πριν.
Το μαλλι της ειναι μακρυ σκουρο καστανο με ξανθες ανταυγειες.
Το προγραμμα της ολες οι στασεις με 69 και ελευθερο τσιμπουκι.
Εισοδος της Σαρας στο δωματιο οπου με ρωτησε για καποτα στην πιπα και της ειπα οχι.
Αφου με σκουπησε με μωρομαντηλο στηθηκε σε 69.
Αρχισα να γλειφω σα μανιακος το μουνι της το οποιο ηταν γλομπος ξυρισμενο τελειως λειο και απαλο. Επισης τα μουνοχειλα της ειναι τρυφερα και υγρα.
Απο καθαριοτητα δεν το συζηταω, πεντακαθαρη χωρις υποψια μυρωδιας οπως και η Τζανινα.
Μπραβο στα κοριτσια ειναι αριστες επιλογες για οποιον θελει να γλειψει μουνι και να το ευχαριστηθει χωρις να το ρισκαρει με την καθαριοτητα.
Εγω συνεχισα να γλειφω το μουνι της Σαρας του οποιου τα υγρα ειχαν μια γλυκια γευση.
Εγλειψα και τον κωλο της ο οποιος ειναι δουλεμενος κα μπαινει η γλωσσα μεσα.
Η πιπα της Σαρας δεν ειναι κατι ιδιαιτερο, μου θυμισε την πιπα της Σοφιας στο Φ66.
Ακαποτη μεν αλλα βαρετη και μονοτονη δε, χωρις περσαμα απο μπαλες την εσωνε μονο το οτι ηταν ακαποτη.
Την σταματησα και της ζητησα να κατσει στα τεσσερα οπως και εκανε.
Την ρωτησα αμα μπορω να συνεχισω να την γλειφω σε αυτη τη σταση και μου ειπε "γλειψε οσο θες μωρο μου, μου αρεσει να με γλειφουν."
Της εκανα ξανα γλειφομουνι-γλειφοκωλι, και με εβλεπα κλεφτά στον καθρεφτη να εχω χωμενη τη μουσουδα μου μεσα στα κωλομερια της και να τα ρουφαω.
Μου εβαλε καποτα και σαλιωσε αρκετα το δαχτυλο της βαζοντας σαλιο στο μουνι της.
Εκεινη τη στιγμη χτυπησαν τα λαμπακια της ανωμαλιας μου. Της ζητησα αν μπορει να το ξανακανει.
Η Σαρα εβαλε ξανα το δαχτυλο στο στομα και αφησε μπολικο σαλιο πανω.
Φερτο εδω της ειπα, αρπαξα το δαχτυλο της και εφαγα τα σεξυ και νοστιμα σαλια της.
Μιαμ μιαμ....
Τι κανεις μωρο μου ?? ειπε η Σαρα χωρις να παρει απαντηση.
Στηθηκε στα τεσσερα και της εχωσα στο ζεστο μουνι της το οποιο βρηκα χαλαρο, οχι τραγικα πραματα αλλα χαλαρο.
Εφαγε δυνατες πουτσιες χωρις να κλεβει ενω εβγαζε και ελαφρα βογγητα.
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου απο μονη της εβαλε τις γαμπες της πανω στους ωμους μου και μου ειπε ετσι θελω να με γαμησεις.
Με διαπλατες τις ποδαρες τον εφαγε τερμα μεσα μεχρι τη μητρα χωρις να παραπονιεται.
Την εχυσα με καλο στραγγιγμα χωρις να βιαζεται.
Θαρρω πως εκατσα πανω απο 10λεπτα στο δωματιο χωρις ενοχληση.

Σιγουρα θα ξαναπροτιμηθει !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 20, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.089
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 kwstas_sexy, Elganador, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Δεκεμβρίου, 2022
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΓιούπιιι!Έρωτας
968
968
review reaction 2 DmtrsxXx
20 Δεκεμβρίου, 2022
Μήτσο, ο λόγος μου υπογραφή για την καθαριότητα τους μιας και το έχω αναφέρει 2-3 φορές αλλά και χθες που με ρώτησες. Έτσι!
Το σουτιέν έπρεπε να το ζητήσεις να το βγάλει, ώστε να τσεκάρεις και καλά αν έκανε καλή δουλειά ο γιατρός που τις έβαλε πρόσφατα τις σιλικόνες.
Εμένα μου τα πέταξε εύκολα όταν της το ζήτησα. Έπρεπε να τα περιεργαστείς και να τα γλείψεις επιμελώς, θα πέσει πολύ χύσιμο σύντομα πάνω τους. Καπέλο
review reaction 2 Pa Luki Luk, DmtrsxXx, Διανοούμενος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2