Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πριν από λίγες μέρες, Κυριακή μεσημέρι, πέρασα από το υπόγειο της Φωκαίας 27β, για να τσεκάρω την Κατερίνα την Πολωνέζα. Πρόκειται για μία μιλφάρα (45;), 1.60 ύψος περίπου, ξανθιά, με αρκετά περιττά κιλά, βυζάρες 3-3,5 και προστυχόφατσα. Σαλονάρισε μόνη της, φουλ επιθετικά, ήμουν και μόνος μου και έπεσε στην κυριολεξία πάνω μου, μου έπιανε τον πούτσο και μου έλεγε «μπες μέσα να με σκίσεις» και άλλα τέτοια. Να πω την αλήθεια, μου φάνηκε ψιλομεθυσμένη, αν και δεν μύριζε αλκοόλ. Τέλος πάντων, με καύλωσε και της έδωσα το 20μπαλο και μπήκα. Το δωμάτιο σχετικά καθαρό, γδύθηκα και την περίμενα. Μπήκε μετά από κανά 5λεπτο, με την ίδια επιθετική συμπεριφορά. Με κάθισε στο κρεβάτι και γονάτισε και τον πήρε αμέσως ακά στο στόμα. Η πίπα της καλή, βαθιά και υγρή, ενώ μου πρότεινε μόνη της και μου έκανε και ισπανική με τις βυζάρες της. Μετά την είπα να ξαπλώσει στο κρεβάτι, δεν έβγαλε το κομπινεζόν, ούτε το εσώρουχο, το οποίο παραμέρισε και την πήρα αρχικά ιεραποστολικά. Την σφυροκόπησα χωρίς να δυσανασχετεί και στη συνέχεια την πήρα στα τέσσερα από κώλο. Κι εκεί άντεξε την ένταση, αδιαμαρτύρητα. Τελείωμα, εντός καπότας, όπου περίμενε να στραγγίξω. Συμπερασματικά, πρόκειται για μία λυσσάρα μιλφ, που δίνει κώλο, χωρίς μα και μου, ενώ από εμφάνιση θα την χαρακτήριζα μέτρια. Από υπηρεσίες καλή, με την προϋπόθεση ότι κάποιος είναι δεκτικός σε φουλ επιθετικό σαλονάρισμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 11, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.726
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, n.smirni76, Pa Luki Luk και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού