Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 303 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κατέληξα για ακόμα μία φορά στο 73άρι στην Λιοσίων στο ισόγειο. Η μία κοπέλα που έψαχνα δεν ήταν στο πόστο της
αλλά σαλόναρε η Κέλλυ, την οποία έχω δει και άλλες φορές αλλά δεν είχα τιμήσει γιατί δεν μου έκανε το κλικ εμφανισιακά τόσο πολύ.

Πρόκειται για λατίνα μετρίου αναστήματος, μέτριο πρόσωπο αλλά με γλυκό χαμόγελο, 2,5άρια βυζιά που αντέχουν στο ζούληγμα, κώλος σχετικά σφιχτός
και κορμί με πιασίματα. Μιλάει Αγγλικά και είχα ακούσει 1-2 σχόλια στην ημερήσια πως κάνει τρέλες μέσα στο δωμάτιο και είπα να την δοκιμάσω.
Τα μαλλιά της μαύρα και ίσια και τα είχε πιάσει δύο κοτσίδες αριστερά και δεξιά.

Αφού φρεσκαρίστηκα μπήκε η Κέλλυ στο δωμάτιο και φορούσε ένα ολόσωμο διχτυωτό που σε κάθε βήμα ανεβοκατέβαιναν οι βυζάρες πάνω κάτω.
Την πιάνω στα όρθια και μου κολλάει το πρόσωπο της στο δικό μου. Κράταγα με το ένα μου χέρι το κωλομέρι της και μου πιάνει και το άλλο χέρι βάζοντας το να χουφτώνει και αυτό.
Τρώει μία δυνατή σφαλιάρα και χαμογέλασε ναζιάρικα. Πέσανε αρκετά στοματόφιλα τα οποία σε όλη την διάρκεια του αγώνα δεν εξελίχθηκαν σε γλωσσόφιλα.

Κάνω στην άκρη το κορμάκι και της πετάω έξω τα βυζιά, την ρίχνω στο κρεββάτι και της πιπιλούσα για κάμποσα δευτερόλεπτα τις ρόγες.
Της άνοιξα τα πόδια με εκείνην ανάσκελα και εγώ στα γόνατα πάνω στο κρεββάτι και άρχιζα να παίζω με την κλειτορίδα της.
Σύντομα έπαιρνε δύο δάχτυλα με άνεση μέσα της και με αρκετά έντονο ρυθμό αφού φάνηκε πως γούσταρε χωρίς να με κόψει.

Έτσι όπως ήμουν στα γόνατα, πάω δίπλα στο κεφάλι της και της τον δίνω στο στόμα. Αυτή με το κεφάλι πλάγια να με τσιμπουκώνει και εγώ να μην σταματάω το δαχτύλιασμα.
Της πίεζα το κεφάλι να τον πάρει πιο βαθιά, ενώ κάποια στιγμή τον έβγαλε από το στόμα της για να γλείψει τις μπάλες που το έκανε καλά.

Πέρασμα καπότας και συνεχίσαμε τον αγώνα μέχρι τέλος σε ιεραποστολικό, με ακρετά καλή συμμετοχή από μέρους της, αφού είχε διάφορα παιχνίδια
με εκείνη να με έχει πιάσει από τον λαιμό και με τα δύο χέρια σφιχτά όσο την σφυροκοπούσα. Με ζούληγμα των βυζιών της και διάφορες εναλλαγές με τα πόδια της.
Φάνηκε να γουστάρει τις πιο άγριες καταστάσεις ή τουλάχιστον είναι γάτα και ακολούθησε σωστά μέχρι τέλους.

Σφυροκόπημα μέχρι που έχυσα βαθιά στο μουνί της δίνοντας μου χρόνο για να στραγγίξω τελείως.

Καλές υπηρεσίες και αρκετά καλή συμμετοχή, αν ήταν μερικά κλικ πιο εμφανίσιμη θα την έκανα καινούργιο στανταράκι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 18, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.312
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Accountant, 968 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού