Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
3.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Παρασκευη πρωι και ειπα να κατεβω για τσαρκα.Δε ηθελα να παρω καποιο στανταρακι και ειπα να δοκιμασω τιποτε καινουριο.

Ειχα διαβασει για την Τζεσικα πρωινη βαρδια και ειπα να δω αν ειναι εκει. Αντι αυτου η φαφουτα υπηρεσια μου ειπε οτι δουλευει μια καινουρια κοπελα ονοματι Σία (?) αν καταλαβα καλα. Μαυρουλα εμφανισιμη με μικρο στηθος και ραστα μαλλια.Απλο προγραμμα με ισπανικο ειπε η υπηρεσια. Εκανα το λαθος και μπηκα

Η κοπελα δε μιλαει γρι Ελληνικα ή Αγγλικα και περα απο ενα παιξιμο πεους στην αρχη για κανα λεπτο δε εκανε ΤΙΠΟΤΕ. Καθοταν σε μια γωνια και ειτε χαιδευοταν ή μου εκανε ενα ψευτο χαδι. Δε δεχοταν φιλια στομα ή στηθος.Σε μια φαση πηγε να μου βαλει προφυλακτικο σε πεσμενο στηθος. Τις εκανα ενα νευμα στακα ωπα που γενικοτερα δε εχω τετοια συμπεριφορα με τις κοπελες. Μετα απο ενα πενταλεπτο χτυπηθηκε η πορτα και σαν αλλος Κεντερης σηκωθηκε και εφυγε.

Πιστευω οτι το προβλημα δε ηταν εξ ολοκληρου δικο μου και οτι γενικοτερα οι υπηρεσιες της θα ειναι αθλιες στους συναγωνιστες. Αλλα εδω ειμαστε να μου πουν και οι υπολοιποι, αν ειμαι υπερβολικος. Δλδ η κοπελα θεωρω οτι δε αξιζει δευτερη ευκαιρια και ας ειμαι εγω 100% λαθος. Εκανα μια νυξη στην τσατσα ,οταν βγηκα, οτι δε εγινε τιποτε για να μου δωσει τιποτε πισω .Στο μουνι της. Τελος παντων .

Υγιαινετε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 16, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σία
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
915
Πόντοι:
370
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Ημεδαπος , Johnstef και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού