Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
2.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
2.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μεταμεσονύχτια επίσκεψη στο εν λόγο οίκο...η τσατσά με περίσσεια περηφάνεια μου παρουσιάζει δύο κοπέλες από Κολομβία... υποτίθεται..Η μια έκανε ελεύθερο στοματικό.. μπαίνω στο δωμάτιο και έρχεται μετά από λίγο..βάζει Καποτά σε πεσμένο πούτσο..τις λέω τι κάνεις;γελαγε αμήχανα... φωνάζω την τσατσά τις λέω δεν κάνει ..πλήρωσε ξανά μου λέει...πλάκα κάνεις τις λέω;φώναξε την άλλη..Εν το μεταξύ η πρώτη γύφτισσα τις Κολόμβιας ,σάπια, κρεμασμένη αξύριστο μουνι... Μπαίνει η Άννα , αδύνατη αλλά βυζί άσχημο..κολος με ραγαδες κρεμασμένη κοιλιά.. τυπικό προγράμμα... φεύγοντας μου ήρθε στο μυαλό η Ρακέλ μια πιπινα λατίνα με σιδεράκια.χαιροσουν να την γαμας...αν δεν αλλάξει η κατάσταση δεν αξίζει καθόλου η επίσκεψη πλέον σε οίκους..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 16, 2022
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Mounokolotripidogliftis
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
2.362
Πόντοι:
2.405
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Ημεδαπος , maradona7 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Δεκεμβρίου, 2022
Να είσαι καλά συνάδελφε που μας ενημερώνεις για την εμπειρία σου. Φαίνεται πως έχει πέσει στην πιάτσα πολύς κατιμας από υποτίθεται λατινική Αμερική.
Χθες μόλις έφαγα το χειρότερο παλτό του τελευταίου χρόνου, από παρόμοιο λατινακι. Δεν ξέρω αν αξίζει καν να γράψω κριτική...
review reaction 1 Ημεδαπος
16 Δεκεμβρίου, 2022
Αν γινοταν καυβγας με την τσατσα?Αν τελικα,το ενα εφερνε το αλλο και σκαγανε αλβανονταβαδες?
review reaction 1 mpourdelomania
16 Δεκεμβρίου, 2022
Jik μα δεν έκανα τσαμπούκα απλά τις εξήγησα ότι δεν κάνει το πρόγραμμα που λέει ...τι μπορεί να πει δηλαδή;θα γίνει ξεφτιλα..
16 Δεκεμβρίου, 2022
Επίσης να σημειωθεί ότι άμα στο χτύπημα της πόρτας η κοπέλα δε φύγει αμέσως, η τσατσά ανοίγει την πόρτα κανονικά και τη ξαναφωνάζει.
review reaction 5 review reaction 1 Johnstef, mpourdelomania
16 Δεκεμβρίου, 2022
Vril η συζήτηση σχετικά με το να έρθει η άλλη ,ήταν με μένα γυμνό στο κρεβάτι και η τσατσά να μπαίνει μέσα και να λέει δεν έκανα λάθος αυτήν μου είπες κτλ..καλτ
17 Δεκεμβρίου, 2022
Πάντα αυτό το μπουρδελο, ήταν μπουρδελο σε όλα...
με όλη την συμασια της λέξεως κ είχε τις μεγαλύτερες φόλες.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6