Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 34 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χθες το απογευμα σαββατου και περιπου στις 5 επισκευτηκα την Ελενα.Ειναι ενα γλυκο κοριτσι χαμογελαστο,με οχι πολυ ομορφο προσωπο,αλλα σωμα με ωραιες καμπυλες και επηρεασμενος απο τις προηγουμενες κριτικες αποφασισα να τη δοκιμασω.Στο δωματιο ηρθε μετα απο 5 λεπτα,φορουσε πολυ ωραιο αρωμα,μιλησαμε λιγακι στην αρχη και μετα αρχισε η μαχη...Εβγαλε το στρινγκακι της και αρχισαμε και οι 2 τα χαδακια και τα φιλακια.Πολυ δεκτικη η κοπελα,μου επετρεπετο αγγιγμα και στο μουνακι της το οποιο ειχε γινει παρα πολυ υγρο.Στη συνεχεια με περναει την καποτα και αρχιζει μια hardcore πιπα...Εγω φυσικα συνεχιζα να επεξεργαζομαι το υγρο μουνακι της και ειχα καβλωσει αφανταστα πολυ.Μετα παιρνει την πρωτοβουλια απο μονη της και ανεβαινει απο πανω μου.Μπορω να πω οτι θα μου τον εσπαζε η λυσαρα...lol...Επειτα μου στηνει την κωλαρα της και στη συνεχεια ιεραποστολικο...Περνουσε η ωρα και ειχα καβλωσει πολυ και με εσφυγγε το προφυλακτικο και δε μπορουσα να τελειωσω.Εκει την παραδεχτηκα παιδια,νομιζα οτι ηταν γκομενα μου,δε μου ειπε σε κανενα σημειο να τελειωνω για να φυγει,ΜΠΡΑΒΟ...Μη τα πολυλογω στο δωματιο ημουν περιπου 25 λεπτα και το καταευχαριστηθηκα.30 ευρω παιρνει η Ελενα παιδια και τα αξιζει με το παραπανω.Τη συνιστω ανεπιφυλακτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 29, 2009
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Al Kavlone
Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού