Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 23 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλησπέρα συναγωνιστές από Πάτρα και όχι μόνο. Επίσκεψη στο 106 (λιμάνι) και η τσατσά μου παρουσίασε την Άννα. Από εμφάνιση στήθος μέτριο πιάνεις πράμα (όχι κάτι υπερβολικό) κωλος οκ, από πρόσωπο παλεύεται. Αφού δίνω το παράβολο για απλό μπαίνω μέσα και σχεδόν αμέσως έρχεται η κοπέλα. Στην πιπα μέτρια κατάσταση με χρήση χεριού. Περάσαμε σε ιεραποστολικο όπου η κοπέλα είναι κομοδίνο γύρισμα στα τέσσερα από και εχυσα μέσα της. Συμπερασματικα δεν τρελάθηκα αλλά ούτε το μετάνιωσα. Ίσως να την ξανασυναντησω για μένα είναι λύση του τύπου αντί να τον παίξω ας πάω στην Άννα να γαμησω.
Υ.Γ Ρε παιδιά είδα της προάλλες ένα μυστη Ν βγαίνει από ένα στούντιο στο λιμάνι, γράψτε δύο λόγια να ξέρουμε που πατάμε το φόρουμ είναι για την βοήθειά μας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αννα
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
512
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , Elganador

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Δεκεμβρίου, 2022
Αυτος που βγηκε απο το στουντιο,ειναι μελος?
14 Δεκεμβρίου, 2022
Δεν ξέρω ρε φίλε
15 Δεκεμβρίου, 2022
30 ευρώ είναι πολλά δεν αξίζει....
Από τα παλιοτερα μπουρδελα της Πάτρας το συγκεκριμένο.
Πήγαινα πιτσιρικάς έκανα υπερατλαντικο ταξίδι από τα πάτρια εδάφη για να φτάσω.
Την χρόνια του 2000 δούλευε με τον τσατσο Στέλιο μια Μάρω milf Ελληνίδα, ήταν καλή οποίος ξέρει τώρα που την βρίσκουμε ας μας δώσει τα φώτα του.
16 Δεκεμβρίου, 2022
Εγω θυμαμαι την Αντζελα την ψηλη την ξανθια με το πλατινε το μαλλι.Ηταν η πρωτη που ειχα παρει στο συγκεκριμενο μαγαζι.Αυτη αν ξερει καποιος που βρισκεται να μας πει.Την ειχα παρει πριν 10χρονια πρωτη φορα και το 2017 παλι που ειχε ξαναερθει.Οποιος ξερει που βρισκεται να μας πει και σε αλλη πολη αν ειναι.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4