Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ΠΟΛΥ καθυστερημένη καταχώρηση καθώς η επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα έγινε στις 24-7, τέλος πάντων κάλλιο αργά παρά ποτέ, ούτως ή άλλως γαμήσια σαν αυτό δεν τα ξεχνάς εύκολα. Στο parking δεινοπάθησα. Μπαίνω μέσα, με υποδέχεται η ευγενέστατη τσατσά, εμφανίζεται αμέσως η Αντριάνα που την είχα ξαναδεί άλλη μία φορά αλλά την είχα προλάβει στο τέλος της βάρδιάς της. Από Σιβηρία το εν λόγω MILF, πρόσωπο λίγο περίεργο, ίσως απ' τις πολλές επεμβάσεις αλλά πολύ έκφυλο, καβλώνεις & μόνο που σου απευθύνει το λόγο. Σωματάρα για την ηλικία της, λίγο σπασμένο μεν αλλά πολύ καλό. Ωραίο φυσικό βυζί τριαράκι, tattoo πάνω απ' το μουνί & το κυριότερο ΚΩΛΑΡΑ, για να κατανοήσετε το μεγαλείο της πρέπει να την πάρετε στα 4 & θα με θυμηθείτε, θα βλαστημήσετε που δε δίνει κώλο, πραγματικά. Με αφήνει να μπω στο δωμάτιο να αλλάξω & μου λέει έρχομαι σε λίγο. Δίνω στην τσατσά το διπλάσιο του αντιτίμου ήτοι 40 ευρώ για να έχω άνεση χρόνο & να το διασκεδάσω περισσότερο & μπαίνοντας στο ΚΑΛΟ δωμάτιο τρώω μια φρίκη καθώς είχε το μαύρο του το χάλι & κυρίως τα σεντόνια τα οποία ήταν χυμένα σε χίλιες μεριές. Αναμενόμενο βέβαια καθώς η Αντριάνα παίρνει & ακάποτο τσιμπούκι & αφήνει να τη χύσεις & ΟΠΟΥ γουστάρεις. Μπαίνει μέσα μετά από λίγο, μου λέει θα σε περιποιηθώ έτσι που να μη με ξεχάσεις. Ξαπλώνω, αρχίζει καβλωτικά φιλιά σε όλο το σώμα & κάποια στιγμή αρπάζει το καβλί μου χωρίς καπότα & αρχίζει μια πίπα που όμοιά της δε μου έχουν ξαναπάρει ποτέ! Παρ' ότι είχα μόλις 1,5 μέρα να χύσω, με το που αρχίζει αμέσως κρατήθηκα να μην πλημμυρίσω το στόμα της απ' τα πρώτα λεπτά & σημειωτέον συνηθώς αργώ χαρακτηριστικά να τελειώσω. Συνεχίζει την πίπα & κάποια στιγμή της ζητάω να τη γλείψω εγώ, βγάζει τις κρέμες & τις αρχίζω ένα τρελό γλειφομούνι στη μουνάρα της που γούσταρε τρελά. Σημειωτέον όταν χτυπάς κλειτορίδα πηδάει μέχρι το ταβάνι & σου σπρώχνει ασυναίσθητα το μουνί της στη μούρη σου, δεν το έχω ξανασυναντήσει αυτό το πράγμα. Κάποια στιγμή με καβαλάει από πάνω & αρχίζει να ΙΠΠΕΥΕΙ κανονικότατα χοροπηδώντας πάνω στον πούτσο μου, λίγο άτσαλα ορισμένες φορές. Μετά σηκώνομαι & την παίρνω ιεραποστολικό, όχι κάτι το ιδιαίτερο & μετά τη γυρνάω μπρούμυτα όπου αφού τον έπαιξα ανάμεσα στα κωλομάγουλα την πήρα πισωκολλητό έχοντας θέα την ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ κωλάρα της με τα ανοιχτά κωλομάγουλα. Τη ρώτησα αν δέχεται να την πάρω απ' τον κώλο με επιπλέον χρήματα αλλά μου το απέκλεισε. Όλο αυτό το διάστημα φόραγε το σουτιέν όπως ανέφεραν & κάποιοι συναγωνιστές, αλλά όταν της ζήτησα να το βγάλει μου έκανε αμέσως τη χάρη & επιπλέον κάθησε & στο κρεβάτι όπου της έκανα ένα ωραιότατο ισπανικό. Τέλος, ξάπλωσα μπρούμυτα & άρχισε να μου τον παίζει & μέχρι που έφυγαν οι πρώτες "ριπές" οπότε τον έβαλε αμέσως στο στόμα της & έχυσα εκεί. Αμέσως μετά τα έφτυσε διακριτικά στο νιπτήρα. Φεύγοντας με ευχαρίστησε & μου ζήτησε σαν χάρη να κάνω μερικά μπάνια & γι' αυτή στις διακοπές μου όπως & έκανα:-) Αντριάνα respect, και να μη σε πηδούσα & μόνο με την πίπα που μου πήρες & το γλειφομούνι που σου έκανα πάλι ευτυχής θα ήμουν. Αντριάνα & oral sex, τέλος!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 24, 2009
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.655
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού