Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πρωινή βάρδια. Κορίνα λεπτή, μέτριο ύψος, μέτρια φάτσα, 1,5-2 φυσικό στηθο;, μακρύ ίσιο μαυρο μαλλί και τατουάζ στο δεξί κωλομερι χαμηλά έξω.
Δηλώνει Ρουμάνα και πρεπει να ειναι μικρή, γύρω στα 20.
Υποθέτω ειναι συνονυμία με μια άλλη που έχει κριτική προ αρκετών χρόνων στο ίδιο σπίτι.
Καλό σαλονάρισμα που με έπεισε να δώσω το μπλε εισιτήριο. Η τσα2 είπε ελεύθερο στοματικό, 69, ολες οι στάσεις.
Στο δωμάτιο είχε καλη διάθεση ομως δεν έκανε προκαταρκτικά χαδακια κλπ. Ξεκινώντας πίπα έβαλε καπότα χωρίς να με ρωτήσει, αλλά μιας και δεν είμαι πολύ φαν δεν ασχολήθηκα. Καλούτσικη πίπα αλλά με πολύ χέρι. Τη γύρισα 69 που όμως δεν είχε καθαριστεί αρκετά και δεν την άφησα πολύ. Στάσεις κάναμε αυτή απο πάνω, πισωκολλητό και ιεραποστολικό με μηδενική συμμετοχή από μέρους της.

Σα γενική κριτική, υπηρεσίες Μεταξουργείου στο 20ρικο. Ευχαριστώ, δεν θα ξαναπάρω. Κρίμα γιατί φαίνεται να έχει καλή συμπεριφορά και σχετικά σφιχτό μουνάκι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 12, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Φ45
Μέγας
Εγγραφή:
16 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.143
Πόντοι:
4.360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ROB. C, giorgiodelafuentes2, ThE και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2022
Σε ευχαριστούμε για την ενημέρωση, πολύ καλή κριτική.
Έχω παρατηρήσει ότι είναι αρχή του οίκου, απατεώνια να δηλώνεται ελεύθερο τσιμπούκι η τελειωτικό στο στήθος η τσατσά κ να μην γίνεται μέσα στο δώμα.
Αυτό κάνουν κ άλλες κοπέλες όπως η Ντζουλια που είμαι παθον.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1