Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 304 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τσεκάροντας τα στουντιελα του 20άρικου μόλις άλλαξε η βάρδια 17:00 απόγευμα μπαίνω και περιμένω τα 2 κορίτσια που είπε η 2τσα. Μια Παολα ξανθιά Ρωσίδα (για μένα είχε φάτσα Αλβανίδας) με μικρό στήθος αδύνατη με ταττου στην άκρη της κοιλιάς με απλό πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό κ μια Λίζα μελαχρινή με μακρύ μαλλί μέχρι τη μέση ωραίο στήθος υπέροχα μάτια κ ωραίο κωλαράκι όμορφη με μαύρα μάτια Ρουμάνα με απλό πρόγραμμα με σκούφο πίπα κ ισπανικό. Εμφανισιακά φέρνει στην Νικολέτα Ράλλη μόνο που η Λίζα είναι 28 ετων.Επιλογή Λίζα λοιπόν. Μπαίνει μέσα κ λέει ξάπλωσε κ άρχισε κάτι αγκαλιές κ μου είπε είσαι ο πρώτος μου πελάτης τώρα μόλις άρχισα δουλειά κ δίκαιο είχε. Ακούω εγώ έτσι κ αρχίζω να τη φυλάω σε όλο το κορμί πόδια ωραία κοιλιά νυχάκια βαμμένα με το πουτανι χρώμα το κόκκινο πέννα κ πέρασμα κ γλείψιμο τις βυζαρες της κ μετα το μουνακι της που ήταν πεντακάθαρο για λίγο όμως γιατί σκεφτόμουν το ισπανικό που ανακοίνωσε η 2τσα. Ξαπλώνω κ αρχίζει μια πίπα καλή θα έλεγα κ ζήτησα αμέσως ισπανικό κ πέρασε η κοπέλα το εργαλείο από τις βυζαρες της κ εγώ χάλκινη νεροσωλήνα όρθια το δυνατό της χαρτί το ισπανικό θα έλεγα. Μετά την έβαλα ιππασία κ τις λέω κάνε παιχνίδι μόνη σου κ έπιασε καλό ρυθμό κ οι βυζαρες να κουνιούνται πάνω κάτω να τη σταματάω κ να πιπιλάω τις ρώγες της κ να την αφηνω να ανεβοκατεβαίνει μέχρι που τελείωσα σε αυτή τη στάση μέσα στο λάστιχο. Η κοπέλα με ευχαρίστησε κ έφυγε κ με ρώτησε αν πέρασα καλά. Είπα τέλεια κ την χαιρέτησα. Αξίζει το κορίτσι συναγωνιστές είναι επικοινωνιακή τρυφερή κ δεν βιάζεται καθόλου στον αγώνα κ νιώθεις ότι κάνεις σεξ με τη γκόμενα σου. Δεν είναι για αγριάδες ούτε πρόκειται να σε ξενερώσει σε τίποτα ώστε να σε θυμώσει για να την τιμωρήσεις πηδώντας την άγρια είναι πολύ ευγενικό κορίτσι που κάνει ολόσωστα την πορνοδουλεια της!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λίζα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Arxontas tou skotous
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
3.457
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 arxidakos, AceS, ThE και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού