Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γράφω την κριτική, αφού έχω περάσει με το κορίτσι δύο φορές για να έχω καλύτερη άποψη.

Η Λίνα είναι λατίνα, 23 χρονών, με καλό κορμάκι, φλατ κοιλίτσα και άσσο βυζάκι με πεταχτή όμως ρόγα.
Το κωλαράκι της είναι πεταχτό και αυτό, λίγο παραπάνω ψωμωμένο ίσως για να αποκαλέσεις όλο το σύνολο μοντελέ.
Τα μαλλιά της είναι μαύρα μακριά και ίσια και το πρόσωπο της ουδέτερο, με λίγα σημάδια ακμής.
Ύψος, όχι πάνω από 1,65. Έχει και κάμποσα διάσπαρτα τατουάζ στο κορμί της.

Στη δεύτερη επίσκεψη φορούσε ένα ολόσωμο διχτυωτό κορμάκι, ενώ στην πρώτη φορούσε σετάκι μαύρες ζαρτιέρες.

Αφού φρεσκαρίστηκα, μπήκε μετά από 3-4 λεπτά η Παολίνα, όπως μου έχει συστηθεί την πρώτη φορά.
Με θυμήθηκε κατευθείαν, χαμογέλασε και ήρθε κοντά μου ενώ ήμουν ακόμα όρθιος.
Χαμουρευτήκαμε για κάμποσα λεπτά στα όρθια, ενώ έκατσε στην άκρη του κρεββατιού και την βοήθησα να βγάλει το κορμάκι της.
Χτύπαγε τον πούτσο μου στα μπουτάκια της ενώ έκανε ένα βαθύ κάθισμα στο πάτωμα,
μου πέρασε καπότα με το στόμα και ξεκίνησε ένα στοματικό με αρκετή χρήση χεριού ενώ της είχα μαζέψει τα μαλλιά με τα χέρια πίσω από το κεφάλι.

Την σήκωσα όρθια και στήθηκε στην άκρη του κρεββατιού στα τέσσερα, αφού μου έκανε νόημα να αλλάξουμε μεριά στο κρεββάτι για να βλέπει από τον καθρέφτη.
Μου είπε ότι θα βάλει λίγο τζελ, και μου ζήτησε και συγνώμη μάλιστα Χαχαχα! , όντως έβαλε λίγο και έστησε το κωλαράκι της ενώ έβαλε τον κορμό της στο κρεββάτι.
Άρχισα να πιστονάρω αργά και βαθιά με την Παολίνα να βγάζει βογγητά ενώ άλλαζε και θέσεις σηκώνοντας τον κορμό της, ενώ το eye contact μέσα από το καθρέφτη δεν έλειπε.
Μου έλεγε και μερικά καβλοΙσπανικά.

Την γυρνάω ανάσκελα, χωνόμαστε μέσα στο κρεββάτι και την παίρνω αυτή τη φορά σε ιεραποστολικό με αρκετές εναλλαγές.
Αφού είχε ζεσταθεί, άρχισε να παίζει με το μουνάκι της ενώ μου έβγαζε επιδεικτικά έξω όλη την γλωσσάρα της.
Είχαμε και μερικά πιο hardcore σκηνικά, που φάνηκε να γουστάρει αφού το ζήτησε και η ίδια όταν πήγα να την δοκιμάσω,
αλλά δεν γράφω λεπτομέρεις γιατί μας διαβάζουν και μαλάκες. Μαλακία

Της σήκωσα ψηλά τα πόδια, τα ένωσα και την σφυροκόπησα στην τελική ευθεία μέχρι να χύσω βαθιά μέσα της.
Μέιναμε έτσι μέχρι να χτυπήσει η πόρτα και τα γλωσσόφιλα πέσανε βροχή.

Είχαμε λίγο σόσιαλ μέχρι να βάλει το κορμάκι της. Αγγλικά μιλάει ελάχιστα, αλλά βγάλαμε άκρη.
Με φίλησε και αποχώρησε.

Το τιμάει το 20αρικάκι, δεν βιάζεται καθόλου, ενώ τα προκαταρκτικά είναι αρκετά αφού έχει και η ίδια συμμετοχή και εκεί αλλά και στον αγώνα μετέπειτα. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 08, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.312
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 midas69, giorgiodelafuentes2, DmtrsxXx και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού