Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 145 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επίσκεψη απόγευμα κατά τις έξιμισι.αναμονη γιατί η κοπέλα είχε δωμάτιο κάνα 15 λεπτό.ωραια παρουσία η Ελένη με ολόσωμο κόκκινο.ο χώρος περιποιημένος καθαρός και λόγω εποχής στολισμένος Χριστούγεννιατικα.ειδα την Ελένη ωραία παρουσία πέρασε στο σαλόνι είπε απλά ένα γεια.εδωσα το κόκκινο παράβολο και περίμενα ένα 5 λεπτό στο δωμάτιο.ηρθε η κοπέλα είπε ένα καλησπέρα και ξεκίνησε πίπα σε πεσμένο πέος αφού έβγαλε Καποτά.με ρώτησε αν θέλω άνευ της είπα να βάλει αν και στο σαλόνι ανακοινώνεται ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.πηγα να πιάσω βυζάρες είπε πονάει και θα πάει γιατρό.εχει ωραίο σώμα με ωραία κωλαρα και ωραίο βυζί πάντως.στη πίπα με τα πολλά σηκώθηκε τη πήδηξα μετα μια στάση ιεραποστολικά όπου καθόλη τη πράξη κράταγε με τα χέρια της τα βυζιά της.παντως έχυσα πολλή πράμα και το μουνι της έχει καλή αίσθηση.δωματιο καθαρό στρώμα χάλια πολλυ σκληρό.φευγοντας μου είπε ευχαριστώ και καλές γιορτές.συνοψιζοντας είναι ωραία παρουσία αλλά αυτά τα μη και όχι δε τα γουστάρω.παντως η κοπέλα έχει πελατεία καθώς μετά είχε δωμάτιο καπάκι πριν άλλο δωμάτιο και στο σαλόνι ήρθε άλλος συναγωνιστής γνωστός της.δε ξέρω ίσως με τη πελάτεια της να είναι δοτική.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 08, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
panagos7
Πορνοστάρ
Εγγραφή:
5 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
7.645
Πόντοι:
8.816
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, petsokoftis, Pa Luki Luk και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Δεκεμβρίου, 2022
Μάλλον για άλλη Ελένη θα πρόκειται ,η κοπέλλα που δούλευε εκεί ( για την οποία και οι κριτικές που προηγήθηκαν) κάποια φεγγάρια δεν είχε ούτε βυζάρες ούτε τα υπόλοιπα. Εκτός κι αν έκανε πλαστικες,δεν ξέρω.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1