Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γραφω αυτην την κριτικη για το Βικακι γιατι το αξιζει και με το παραπανω.
Πριν μερικές μέρες και έχοντας τρελή διάθεση για παιχνίδια το βραδάκι,αποφάσισα να επισκεφτώ το Άγκυρας για να βρεθώ με την Βίκυ,για την οποία είχα ακούσει τα καλύτερα.
Φθανοντας στο μαγαζί και μπαίνοντας στο σαλόνι με υποδέχτηκε η υπηρεσία,η οποία ήταν πολύ ευγενική και μου ανακοίνωσε ότι εργάζεται το Βικακι.
Ο χώρος καθαρός,προσεγμένος και με ένα ιδιαίτερο στυλ διακόσμησης που σε προδιαθέτει για τρελές καταστάσεις.
Μετά από ένα λεπτό αναμονής στο σαλονι έρχεται η Βίκυ η οποία είναι όντως πολύ ομορφη, με φοβερό σώμα και όλο νάζι και χωρίς να το σκεφτώ καθολου και αφου με καυλωσε η παρουσια της περασα κατευθειαν στο δωματιο μαζί της.
Μου λέει γδύσου γρήγορα γιατί έχω καυλές αποψε όπως και έκανα αμεσως.
Η Βίκυ για όσους δεν την ξέρουν έχει ένα φοβερό κορμί με απαλή επιδερμίδα,ατριχη τελείως και μια απίστευτη πουτσα που σε προδιαθετουν για τρελό γλύψιμο.
Στο κρεβάτι τωρα ξεκινήσαμε κατευθειαν τα φιλιά και τα χαιδεματα παντού σε όλο το σώμα με αυτήν να κάνει μια φοβερή πιπα ,μια τελεια πιπα και με εμένα να της χαϊδεύω τον κολο και να βάζω δαχτύλο στην κολοτρυπιδα της,το οποίο έδειχνε να την καυλωνει και ταυτοχρονα έπαιζε το καυλι της.Μετα από λίγο την σταμάτησα γιατί δεν ήθελα να χυσω και ξεκίνησα εγώ να γλύφω το καυλι της και την υπέροχη τρυπουλα της συνεχίζοντας να της βάζω δαχτυλο και αυτή να καυλωνει με βογγητα και να της αρέσει.
Στηθηκε στα τέσσερα και ξεκίνησα να την γαμαω χαζεύοντας την απίστευτη κολάρα της και μετά μου ζητησε
να της λυγισω τα ποδια ακουμπωντας τα στους ωμους μου και αυτή να παίζει την πουτσα της.
Το τέλος ήρθε στα όρθια με εμένα να την γαμαω από πίσω και αυτή να στηρίζεται ακουμπισμένη στον καθρέφτη του δωματιου για να βλέπω την καυλα στο πρόσωπο της.
Λιγο κουβεντούλα στο τέλος,με ευχαρίστησε και μου είπε ότι την επόμενη φορά θα περάσουμε ακόμα καλύτερα...αυτή ξέρει.
Χρονος παραμονής στο δωματιο ένα τέταρτο σίγουρα χωρίς βιασύνες κτλ.
Απίστευτη ...Βίκυ μου είσαι φουλ στη καυλα ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βικυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
V
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Slave, opel2000, mariannaki mariannaki και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού