Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 107 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεσημεριανες καυλες και εκανα στοχευμενη επισκεψη στο Ιασωνος 43 και στην Μιρελα.Κοντοπουτανο,αδυνατο με κοτσιδια δεξια και αριστερα τα ξανθα μαλλια της.

Φορουσε τζιν σορτς και κατια σαν μαγιο σουτιεν.

Μου ελεγε απο την ρεσεψιον αλλα και μεσα στο δωματιο "ηρθες να σε γαμησω"...

Στο δωματιο προσπαθησα να κλεψω φιλι για να περασουμε στα ζουμερα γλωσσοφιλα αλλα τραβηξε το κεφαλι της πισω.

Φιλακια στο λαιμο και πασπατεμα τον πουτσο.

Γυρισε πλατη και τον εβαλε αναμεσα στα κωλομερια της και τον ετριβε για αρκετη ωρα.

Μου ειπε καπως ετσι και λιγο ακομη θα γλυστρουσε μεσα!

Περασμα προφυλακτικου και ειδε τι καυλες ειχα και με ρωτησε αν θελω να ην γαμησω!

Στησιμο στα 4 και σφυροκοπημα!

Την ρωτησα αν θελει να τα παρει στο στομα και απαντησε "οχι τωρα μωρο μου".

Οταν τελειωνα ηθελε να τραβηχτει αλλα δεν την αφηνα!

Πηγα στοχευμενα γιατι σε προηγουμενη τσαρκα φορουσε διχτυωτο ολοσωμο με τρυπα και μου ειχε κανει το κλικ.

Μου εδωσε την εντυπωση ή μαλλον εγω της εδωσα την εντυπωση οτι την εχω παρει πολλες φορες ξανα...


Δεν ξερω αν ειναι ρομαντικη.

Υποψιες με κυριευσαν οτι ηθελε να με ξεπεταξει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 26, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
9€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
25 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
1.765
Πόντοι:
1.710
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pit80794, giorgiodelafuentes2, Bonecrusher και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Νοεμβρίου, 2022
Τυπε τα 9€ λόγω Μπλάκ φραιντει??
review reaction 1 review reaction 3 Καβλιάγγουρας, digger, cocos30 και 2 άλλα μέλη
27 Νοεμβρίου, 2022
Οχι τυπε, απλα υπηρχε στο τραπεζακι ενα ξεχασμενο ευρω, δεν το ειχα αναγκη και το αφησα στη θεση του, αλλα εκεινη τη στιγμη εκανα την μεταφραση οτι ειναι τα ρεστα που μου εδωσε ο ρομαντικος τσατσος απο το κοσαρι!!!!
review reaction 3 giorgiodelafuentes2
27 Νοεμβρίου, 2022
ηγετική μορφή μύστης άφησε 1 ευρώ πουρμπουάρ ..
review reaction 3 cocos30
02 Δεκεμβρίου, 2022
Τελικα σε αυτο το μπουρδελακι γινεται καλο νταραβερι με τα πορνοκρεατα , αμα δεν εχουν κινηση κανουν παιχνιδι κρυφο με ακαποτο μεχρι και κολαρακι να φτανεις στο σιγμοειδές του ορθου κ καρφωτο.... .
Περιπλανομενος φιλος τσατσος μου ειχε πει : οταν οι κοπελες δεν εχουν για τη δοση τους τα μεα κ τα σεα τους κανουν εναντι κρυφης αμοιβης οτι θες σα γκομενες τους .
Αλλα στο βοθρολυμανο του ΜΕΤΑΞΕΙΟΥ οι κινδυνοι για καποιο ΣΜΤ μεγαλοι .... γιαυτο τυπα ακομα και που το ετριβες στην κολοχαραμαδα της ηταν SOS.
Ο ιδιος μου ειχε εκμυστηρευτει οτι σε πολλα μαγαζια δεν υπαρχει μπανιο οπως λενε ( ειναι στο μπανιο η κοπελα για να δωσουν την αισθηση της καθαριοτητας ) π.χ. στο 53 κολωνου στο 43 ιασωνος στο 2 α και β ιασωνος στο 3 β κλπ αρα μεγαλο ρισκο ακομα και η εντρυβη στους γλουτους ...... γκεκε?????Η συγκεκριμενη κανει παιχνιδι και εξω ....
06 Δεκεμβρίου, 2022
Ρε μυστη μαρεσει που λες οτι υποψιαζεσαι οτι ηθελε να σε ξεπεταξει ..... φυσικα και ηθελε το κοντοπουτανο απλα το 5ευρο τη νιαζει και κανα δωρακι αυτες οοολες ειναι ψεκαστε σκουπιστε τελιωσατε οοολλλεεεςςς τι νομιζες οτι θα καθησουν να χυσουνε να υγρανθουν κλπ κλπ με τον κεθε καυλωμενο .....
Οι πουτανες καποτε η μαρτυρια τους δεν πιανοταν στα δικαστηρια και ξερεις το γιατι ???? γιατι ηταν τελειες ηθοποιοί . Τα ειχα με μια ρωσιδα πριν 3 χρονια απο αλλο μαγαζι δε λεω μου ειχε φαει αρκετα πηγαινοντας στο σπιτι της πριν και μετα με τον κορονοιο και μια φορα εκει που τη γαμουσα μου λεει μετα απο πολυ αχ βαχ σφυρα και ερχομαι .... εχυσες ενταξει ποσο χαζοι ειστε εσεις οι ανδρες εγω οχι και ο κολπος της εσταζε στα σεντονια ...... τα οποια πασχιζε να σκισει οταν τη σφυροκοπουσα .....
Να θυμασαι οι πορνες ειναι για μια αισχατη λυση μπορει οι ρωσιδες να κατουν τελειωτικη πιπα αλλα να θυμασαι ειναι οι χειροτερες συζυγοι απονες ασπλαχνες χωρις τις ευαισθησιες μας ακαταληλες για σπιτι μονο για πιπες ....... και αυτο οταν μεγαλωσουν χεστα βαριουνται περα δωθε το κεφαλι....
06 Δεκεμβρίου, 2022
Τυπε, ευχαριστω τοσο πολυ για το ενδιαφερον σου, ειμαι στα πρωτα βηματα αυτου του "ερωτα" και εψαχνα καποιον να με πιασει απο το χερι, να με μυησει και να με συμβουλεπσει σε αυτα τα μονοπατια τα τοσο επικινδυνα και πονηρα!Δεν ειμαι τοσο εξυπνος οσο εσυ και ελπιζω να μου φωτισεις τους οριζοντες αυτων των μονοπατιων, χωρις χρεωση φυσικα...!
review reaction 1 kostakis27
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6