Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
3.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λοιπόν... Ημερομηνία ενδεικτική (κάπου στο περασμένο σκ) το όνομα της κοπέλας δεν βγαίνει... Πρόκειται για το αλβανικό μιλφ που περιγράφει συναγωνιστής πιο κάτω. Τσ2 υπήρχε αλλά δεν εμφανίστηκε (δεν ξέρω αν ήταν το ξανθό ντασντανομπαμπατσικο τραβελι η οχι...το δε αλβανικό προϊόν το είχα πάρει πάλι τον Απρίλιο... Ίδιες εντυπώσεις και τώρα αλλά πιο χαμηλή αξιολόγηση... Γιατί το διάλεξα αναρωτιέσαι ίσως συναγωνιστή... Πολύ απλά διότι είναι τριών και σχετικά καθαρό το μέρος μια το προϊόν! Ως συνήθως (και ως παντρεμένος, ήθελα μια καλή πίπα για να ξεκαυλωσω! Κατά την είσοδο μου στο μαγαζί η κορασίδα βγήκε από το μπάνιο με την πετσέτα... Έδειξε το προϊόν της, τούρλωσε τον καλό της και με έπεισε (δεν χρειαζόμουν και πολύ καθότι για εκεί πήγαινα)... Αν και μου άρεσε λιγότερο από την προηγούμενη φορά καθότι αρχίζει και βάζει κιλά..! Στα του αγώνα γδύθηκα και ήρθε αμέσως μετά... Της είχα πει ήδη ότι θέλω στοματικό και καλό. Αρχίζει το τρομπόνι... Όχι τίποτα τρομερό αλλά όπως ακριβώς είναι και το επίπεδο της... Μέτριο προς καλό ανάλογα τις ορέξεις... Κατά τον αγώνα έκρυβε το λουλουδάκι της και όσες φορές και αν της είπα ή προσπάθησα να παίξω... Ήταν ουσιαστικό αδύνατον καθότι τα πόδια ήταν κλειστά σαν με λουκέτο... Ε ξενέρωσα μεν μια είπα σώσε τις πόνο... Άρχισα το mothfuck Χωρίς κανένα ίχνος εμπάθεια ς με ζωώδη ορμή και χωρίς ντροπές... Έκανε κάτι ελιγμούς αλλά συνέχισα να την εκμετάλλευση όπως ήθελα και όπως άρμοζε στην συμπεριφορά της... Αφού δεν με άφηνε να παίξω έριξα το πρώτο χαστούκι στην πληθωρική οπίσθια χώρα... Μου έριξε και αυτή στα μπούτια (δεν με χάλασε οπότε έριξα μια το δεύτερο πιο άγρια... Εκει μου έκανε νόημα να σταματήσω... Όπως και έκανα αναρωτουμενος γιατι βεβαια καθότι τον Απρίλιο της παίξαμε τις μπάτσε ς μας πολύ ωραία).. Από εκεί και πέρα ανέβηκα πάνω στο κρεββάτι και απλά συνέχισα να ασελγω στο στόμα της δίχως αύριο μέχρι που τελείωσα... Είχε όρεξη για σοσιαμ το πορνιδιο αλλά εγώ έκανα αυτό που ήθελα και δεν με απασχολουσε τη θέλει αυτή... Βέβαια ζήτησα συγνώμη για τα σκαμπίλια λέγοντας ότι παραφέρθηκα λίγο... Δέχτηκε την συγνώμη και απαντήσε ότι δεν είναι σκύλος για να την χτυπάω.. Εκεί ήθελα να τις πω ότι αν ήταν σκύλος θα την χάιδευα... Αλλά αφού είναι πουτανα θα της φερθω ανάλογα μετιςκαυλες μου...αλλα όπως είπα ή αποστολή μου είχε τελειώσει και το μόνο που είχα να αντιμετωπίσω ήταν οι τύψεις μου από εδώ και πέρα και όχι τη λέει το μηχάνημα εκσπερματοσης που μόλις χρησιμοποίησα... Άκυρο από εμένα δεν θα επισκεφθω ξανά... Παρότι μου αρέσει το μέρος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 19, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
1.132
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 Stelios_el_Conquistador, maradona7, Ημεδαπος και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2022
Συγγνώμη, σε άφησε να τελειώσεις στο στόμα της ακάποτα;
Εγώ την είχα ρωτήσει και μου είχε αρνηθεί...
25 Νοεμβρίου, 2022
"Δέχτηκε την συγνώμη και απαντήσε ότι δεν είναι σκύλος για να την χτυπάω..
Εκεί ήθελα να τις πω ότι αν ήταν σκύλος θα την χάιδευα..."
Χαχαχα!
review reaction 3 Ψωλεκτωρ
27 Νοεμβρίου, 2022
Wow, τι να πω, μπράβο σου τέτοια ειλικρινεία απλά τρομάζει "και το μόνο που είχα να αντιμετωπίσω ήταν οι τύψεις μου από εδώ και πέρα και όχι τη λέει το μηχάνημα εκσπερματοσης που μόλις χρησιμοποίησα" φοβερός και δεν το λέω ειρωνικά, λες κάπου όλοι να σκεφτόμαστε έτσι...?Να είσαι καλά για την κριτική...
review reaction 1 Gianniskavliaris40
29 Νοεμβρίου, 2022
Damdim.. Όχι ακαποτα
01 Δεκεμβρίου, 2022
Kopsos, ευχαριστώ.. Λογικά κάπου βαθιά μέσα μας.. Σε όλους αυτή η σκέψη θα έπρεπε να μας περνά από το νου... Και ειλικρινά, αν αρχίσω να σκέφτομαι πως λειτουργεί το σύστημα πορνιας θα σιχαθω εντελώς τα σωθικά μου
04 Φεβρουαρίου, 2023
Ιδιαίτερα απολαυστική ή κριτική σου θα πω εγώ, δίχως ίχνος ντροπής με ειλικρίνεια που τσακίζει κόκκαλα!
Βέβαια, το ευτύχημα θα ήταν να μπορείς να κάνεις αντίστοιχα σκηνικά και με τη γυναίκα που έχεις μέσα στο σπίτι σου, αλλά φαντάζομαι ότι το έχεις ξεσκαρτάρει ήδη δυστυχώς σαν ενδεχόμενο για μια σειρά από λόγους....Αλληλεγγύη λοιπόν προς τον συναγωνιστή και ψόφο σε όσους κερατάδες υπηρετούν ακόμα τα μουνιά υποκύπτοντας στις σαδιστικές τους ορέξεις. Υπερηφάνεια και ξεκαύλωμα πρέπει να είναι το σύνθημα της νίκης! Χαίρε συναγωνιστή!
review reaction 2 Gianniskavliaris40
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6