Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξεκινοντας καυλωμένος για Φυλής με σκοπό να κάνω κάτι διαφορετικό με μια κοπέλα στα γούστα μου αλλά να βρω και νέο αίμα ... Όλοι οι οίκοι γεμάτοι και η κοπέλα να είναι σε όλους τους οίκους στο δωμάτιο (πορνομεταναστη τελικά γαμαει ο Έλληνας ) έχω αγανακτήσει έχω ανέβει πιο πολλά σκαλιά και από ντελιβερα!!! Βρήκα κάνα 2 αξιόλογα αλλά φοβήθηκα την φωλα και λέω να καταλήξω με αουρορα. Η αουρορα είναι ένα πετιτ καυλακι με κωλαρες βυζάρες όμορφο πρόσωπο απαλό δέρμα και πολλοί λένε ότι μοιάζει με την μία Καλίφα. Η Αουρόρα επίσης έχει φετίχ με πατουσακια κάτι το οποίο έπεφτε στισ καύλες μου εκείνη την στιγμή και δεν ήθελα τίποτα άλλο από μια ποδομαλακια και ένα ωραίο πατουσακι να γλύψω. Δίνω το παράβολο μετά από λίγα λεπτά μπαίνει μέσα ευδιάθετη και χαμογελαστή και της λέω ότι ήρθα να μου τον παίξεις με τα πατουσακια σου (35 νούμερο ) εκείνη την ώρα ενθουσιάστηκε και έβαλε ακόμα περισοτερο ταλέντο. Από πίπα τίποτα μιας και δεν με ενδιέφερε κάτι τέτοιο εκείνη την στιγμή παρά μόνο οι βυζάρες της και τα πατουσακια της . Στην συνέχεια την βάζω από πάνω μου για να χαρώ αυτους τους βυζους αρχίζοντας να μου λέει τα σιγά σιγά πονάω ( τα κάνει αυτά η αουρορα να ξέρετε) έτσι αποφάσισα να δουλέψω γλώσσα ...στην συνέχεια ιεραποστολικό και στο τέλος στα 4 με τα πατουσακια της να μου χαϊδεύουν τα αρχιδια καθώς την γαμαω!!! Τέλος εκεί που η καύλα μου έχει φτάσει στον Θεό με άφησε να της τα χύσω κιόλας !!! Ακολούθησε σοσιαλ κουβεντουλα (μιλάει πολύ καλά ελληνικά)
Συμπέρασμα : η Αουρόρα είναι αρκετά καλή στην δουλειά της αν της φερθείς ωραία και πας με τα νερά της . Εννοείται όπως γράφουν και οι υπόλοιποι στις στάσεις κλέβει με αποτέλεσμα να μην μπορείς να την τον χώσεις εύκολα. Για εμένα στανταρακι όσο αναφορά κάτι χαλαρό
Αυτά από εμένα καλά να περνάτε μυστες μου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 21, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Aurora
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Morty love Jessica
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
699
Πόντοι:
310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, STAVROS6969, Ημεδαπος και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Νοεμβρίου, 2022
"Ωρόρα" διαβαζεται το Aurora συντροφοι..
23 Νοεμβρίου, 2022
Εγώ που την ρώτησα μου είπε ότι λέγεται αουρόρα και το ορόρα είναι λάθος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2