Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κανωντας το πρωτο μου τουρ στη φωκαιας, και εδοντας περασει απο κανα δυο μαγαζια με κοσμο, πεφτω πανω στην Αννα. Ειδα μια πολυ ωραια κοπελα, με το προυσιαστικο της μουναρας, και εμφανως ακομπλεξαριστη οποτε ειπα να περασω στο δωματιο.
Σπαστηκα καπως στην αρχη γιατι ανω ημουν στο δωματιο και τον επαιζα καμποση ωρα ακουγα την τσατσα απο μεσα να σαλοναρει σε διαφορους περαστικους. Οταν πια μπηκε η Αννα στο δωματιο, το πρωτο που παρατηρησα ηταν τα λιγο παραπανω κιλακια που εχει τα οποια δεν με χαλασαν, και ο ακομπλεξαριστος αερας της εμπειρης σεξεργατριας που εχει ερθει να κανει τη δουλεια της. Περασμα προφυλακτικου και οπως εχουν αναφερει και προηγουμενοι ρηχη πιπα καλουτσικη και μετα γυρισμα σε ιεραποστολικο , οπου με παροτρυνε κιολας να ανεβασω ρυθμους ελευθερα. Μου εκανε εκει κατι χαδακια και κραυγουλες και τα λεγαμε ωραια μεχρι που ηρθε το τελος.
Μαζι με το τελος, ηρθε και ο λογος που γραφω αυτην την κριτικη και επαναλαμβανω λογια συναγωνιστων, γιατι μου συνεβη πρωτη φορα και εμεινα μαλακας.
Την ωρα που τελειωνω στο σκουφο πανω στο ιεραποστολικο, μου λεει ξαπλωσε πανω μου. Σκαλωνω λιγο, γερνω καπως πανω της, αλλα επεμενε να χυθω/να ξαπλωσω πανω της κανονικα με ολο μου το βαρος. Και μολις το κανω αυτο, με αρπαζει ενα bear hug οπως κανουνε οι παλαιστες, και αρχιζει να με σφιγγει.
Τι κανεις της λεω;
Να σου κανω κρακ την πλατη μου λεει.
Νταξει δεν πειραζει της λεω.
Εκτιμησα την προσπαθεια αλλα εμεινα μαλακας μεχρι να καταλαβω τι παιχτηκε.
Σοσιαλ κι επικοινωνια σε πολυ καλο επιπεδο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 20, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
2 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
121
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, giorgiodelafuentes2, Διανοούμενος και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Νοεμβρίου, 2022
Υ.Γ. Την ωρα που τον επαιζα, κατι πηρε το αυτι μου και για κουλουρι, για οποιους ενδιαφερονται
review reaction 1 Διανοούμενος
20 Νοεμβρίου, 2022
Τόσα χρόνια στα μπουρδελα,
να σε σφυξει για να κάνει κρακ η πλάτη δεν το έχω ξαναδεί....ουτε σε εμένα ούτε το έχω ακούσει από άλλους...
Άβυσσος η ψυχή της εκδιδομενης...
review reaction 1 Ροδακινο
20 Νοεμβρίου, 2022
@Ροδακινο
εδω ζοριζεται απο μουνι ρε μαστορα, θα δωσει και ΚΟΥ...λουρι ????? Money Mouth
21 Νοεμβρίου, 2022
Κουλουρι η Άννα Κου; Αν το κάνει θα μάσει όλο το χρήμα της περιοχης!
review reaction 1 Ροδακινο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4