Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τεταρτη απογευμα προς βραδυ, κατηφοριζω στη γνωστη οδο προς αναζητηση κορασιδων.
Μετα απο λιγο μπαινω στο 71Α, και συνανταω τη Νικα.
Νεαρη ρωσιδα, κοντουλα με εκφυλο προσωπακι (αν καταλαβα καλα ειναι ψιλοκαινουργια στη φαση). Με το που τη βλεπω καταλαβαινω οτι βρηκα αυτο που εψαχνα, δινω λεφτα στην τσατσα και μπαινω στο δωματιο. Μετα απο λιγο μπαινει στο δωματιο με βλεμα που εκοβε και μονο ψαρωμενο δεν ητανε (οπως μου αρεσει).
Ο παγος εσπασε παρα πολυ γρηγορα, και μετα απο μια δυσκολια να μου φορεσει το λαστιχο ξεκινησε λιγο τσιμπουκακι, οπου ουτε κρυο ουτε ζεστη. Αφου σκληρυνα για τα καλα την γυριζω αναποδα για να ξεκινησουμε το ιεραποστολικο. Εβαλε λιγο τζελ και ξεκινησαμε. Στα της πραξης, φαινεται οτι δεν αντεχει με τιποτα δυνατους ρυθμους γιατι ποναει, αλλα πανω που πηγα να ξενερωσω με αυτο συνηδειτοποιω οτι το μουνακι της εχει απο τις πιο ωραιες αισθησεις που εχω βιωσει, και οποτε αρχιζω να δινω σε πολυ αργους ρυθμους, οι οποιοι ομως ηταν εξαιρετικα αποτελεσματικοι, ειδικα με θεα τα καλοσχηματισμενα βυζακια της και την καυλοφατσα της. Βογκητα, βλεμα και χαδακια σε αρκετα καλο επιπεδο. Τελειωσα γρηγορα εστω και σε αργους ρυθμους, και μου εκανε πολυ καλη εντυπωση το οτι και την ωρα που τελειωνα, αλλα και στα δευτερολεπτα αμεσως μετα, οπου ακομα το ζουσα δεν εκανε την παραμικρη κινηση να τραβηχτει, αλλα απλα καθισε εκει που καθοταν και με αφησε να ζησω τη στιγμη μου, κοιτωνας με με αυτο το πονηρο βλεμα που σκοτωνει.
Φευγοντας μαλιστα μου ειπε οτι εκτιμησε πολυ το οτι το πηγα αργα και δεν τη σφυροκοπησα σα μαλακας.

Εν ολιγοις, πιπουλα για ζεσταμα και αργο ιεραποστολικο μεχρι τελειωμα.

Συμπερασματα: υπηρεσιες μετριες αλλα εμφανιση, επικοινωνια και ταπεραμεντο ολα τα λεφτα για μενα
Βαθμολογια θα εβαζα παραπανω σε αυτα τα πεδια αλλα δεν με αφηνει το σαιτ.
Υ.Γ Ο χωρος φαινοταν πεντακαθαρος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 16, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Νίκα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
2 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
121
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 perseas, giorgiodelafuentes2, Arxontas tou skotous και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού