Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 145 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Να μη μακρηγορούμε με τη βικτωρια ειχα να παω περιπου 2 χρονια.Την ξερω απο το 14 μιας και αυτη ασκει το σπορ στα καταγωγεια του μεταξουργειου πολλα χρονια πριν .Ηθελα λοιπον να παω μαζι της μιας και η συμβια μου δεν ειχε ορεξη για παιχνιδισματα .Ημουν ο πρωτος μιας και ξερω καλα οτι ξεκινα απο τις 6 το πρωι ουτε τα ρουχα δεν ειχε βγαλει , το λοιπον χαιρετηθήκαμε εναγκαλιστήκαμε κ χωρις πολλα μπηκα στο κελι νουμερο 1 γιατι στην πραγματικοτητα οι χωροι αυτοι δεν ειναι καν δωμάτια δεν αεριζοντε και τα κλιματιστικα εγκυμονούν κινδύνους λεγεωνάριου υιού μιας κ δεν καθαριζονται ποτε αποσο ξερω ...... Παροτι πρωτος , μια οσμη ποδαριλας απλυτης καλτσιλας με πηρε και οταν αντιλιπτο και απο την ιδια με την εισοδο της στο δωμάτιο μου λεει : αλλο δωματίο παμε κουκλε οπως εισαι...
Δε ξερω αλλα καπου μεσα μου σπαστικα ( εκεινη κατι ειπε με εντονο υφος στα ρωσικα στην παχυσαρκη δυσκινητη υπηρεσια που αφορουσε το προβλημα οσμης τοσο του νιπτήρα οσο κ στα σεντονια ) τες παντων , μιλήσαμε για διαφορα χωρις να μας επηρεάζει το θεμα του χρονου απο σεξ ειναι προθυμη σε ΟΛΑ κ χωρις πολλα σε ολες τις στασεις μπρος πισω πανω κατω κλπ οχι κατι το ιδιαιτερο αλλα αντι να τραβηξεις μια μαλακια πας σε αυτην με ενα 10αρικο.
Η κοπελα ειναι MILF 57 χρονων κοντουλα με πλατινε μαλλι με εμφανη περίσσεια κιλων μετρια βυζομπαλα ελαφρος πεσμενα με μικροσκοπικη ρωγα η κυταριτιδα αρχιζει την εμφανηση της τοσο στην κοιλιά κ στους γλουτους αλλα με διαφορα τρικ το προσπαθει η κοπελα .......
Η εκτονωση σχεδον αδιαφορη οχι οπως παλια με παθος με ενταση κ συμμέτοχη ,απλα ολοκληρωθηκε , ξαναμιλισαμε για τα δικα μας κ πλύθηκα
ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Αμιλικτος ο χρονος ,βικτωρια της λεω μεχρι ποτε θα δουλευεις ???? ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΙΚΗΣ ΠΤΩΣΗΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ,συμπερασμα δεν υπαρχει ανανεωση στο χωρο ? η δεν αφηνουν οι παλιες τις νεες ? Για οποιον τον ενδιαφερει ενα ξαλαφρωμα με μια milfειναι μια μετρια προς καλη περιπτωση για ενα 10ευρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 05, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
791
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, Πρυτανης, Ημεδαπος και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού