Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έπειτα από τσαρκα με πολλά κλειστά κ όλο τα ίδια κ τα ιδια τεμάχια του αγοραίου έρωτα στην περιοχή πέρασα για 3 φορα με τη Χριστίνα την τσεχα που στην πραγματικότητα είναι Αλβανιδα ... η κοπέλα από το καλοκαίρι έχει αδυνατίσει προς το μοντελέ κ εκανε μια υπέροχη κωλαρα. Βλέποντας αυτή την αλλαγή πέρασα αμεσως . Περίμενα 20 λεπτα μέσα γιατι είχε ολα τα δωμάτια φουλ. Μόλις μπήκε καθησε πάνω στα πόδια μου σαν γκομενιτσα κ εγω χουφτωνα τα μικρά βυζάκια τής κ μου είπε ότι με θυμαται όταν την ξανασυναντησα στον ακριβώς απέναντι οικο.τωρα αλήθεια ψέματα ποιος ξέρει... τη ρωτάω από που είναι κ καλα κ μου λεει Τσεχία κ λεω απο όπου κ να εισαι εισαι ενα αστεράκι κ μου είπε ευχαριστώ πολύ κ με περνει μια σφιχτή αγκαλιά κ με φιλούσε στο λαιμό κ μέτα από χαδακια τη βάζω για πιπα με σκούφο που ζήτησα καλη προσπάθεια από μέρος της αφού με έφτιαξε καλά. Επειτα της λεω ιππασία τώρα κ την άφησα στον δικό της ρυθμό που μετα απο λίγο μου λέει να αλλάξουμε στάση της λεω βιάζεσαι όχι μου λεει καθόλου όλο ναζι κ γλυκα κ της έκανα το χατήρι. Την έστησα ιεραποστολικο κ ανέβασα σταδιακά ρυθμό μέχρι που ήρθε η ολοκλήρωση....κ με άφησε λίγο μέσα τής κ μετά βγήκα. Με ευχαρίστησε με ένα ρουφηχτό φιλάκι στο λαιμό κ έφυγε. Η κοπέλα αξίζει κ δεν έχει ίχνος βιασύνης κ ενδιαφέρεται να κρατήσει σταθερούς πελάτες. Η 2τσα δεν ενόχλησε. Απο μένα είναι ναι αφού κ τις 3 φορες που τη συνάντησα ειδικά τώρα την τελευταία ήταν άψογη επαγγελματίας!! Πείτε λίγα όμορφα λογάκια ακόμη κ αν δεν τα πιστεύετε στα κορίτσια που αξίζουν κ θα ανταμιφθειτε καλά........

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 12, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Arxontas tou skotous
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
3.451
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, mito, Επιρρεπής και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού