Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πέρασμα από το 65άρη όροφο με σκοπό να δοκιμάσω και εγώ την Τζούλια μιας και έχει εγκατασταθεί πλέον στην πρωινή βάρδια
και δύσκολα να την πετύχω καθημερινές.
Την Τζούλια την είχα δει απέναντι στο 84 ένα πρωινό μαζί με την Ντιάνα.
Η ζυγαριά βέβαια τότε έγειρε υπέρ της Ντιάνα με διαφορά.

Η Τζούλια είναι 19 χρονών, πετίτ με μαύρο μακρύ μαλλί, αδύνατη με λεπτά πόδια και 2άρια λεμονάκια βυζιά που στο σκαρί της φαίνονται
ωραία. Το πρόσωπο της είναι συμπαθητικό. Είναι από την Ρουμανία και μιλάει καλά Αγγλικά. Ελληνικά 4-5 λέξεις όλες και όλες.
Σίγουρα ξέρει το "Σιγά , σιγά" πάντως.

Το πρόγραμμα της ελεύθερο στοματικό και 69.

Δίνω το μπλε, περνάω δωμάτιο και την περιμένω.
Μπαίνει μετά από λίγο και έπειτα από ελάχιστο σόσιαλ ξαπλώνει δίπλα μου στο κρεββάτι και μου ανοίγει τα ποδαράκια της.
Παίρνω τα βυζιά της στο στόμα μου και ξεκίνησα να της παίζω το μουνάκι με τα χέρια μου.

Με ρώτησε αν μου αρέσουν τα βυζάκια της. Έργα τέχνης είναι, της λέω. Χαχαχα!

Σηκώθηκε και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της. Ρηχό άματσουρ τσιμπούκι και σύντομο. Καλύτερα λέω, πάμε στο ψητό.

Περνάω καπότα, αφού πάλεψε για λίγο μόνη της, και την βάζω ιεραποστολικό.
Διάφορες εναλλαγές με τα ποδαράκια της, αλλά δεν με άφηνε να βάλω δευτέρα με τίποτα.
Έπεσα πάνω της, με αγκάλιασε και πέρασε τα πόδια της γύρω μου για να βάζει και έναν κόφτη, μην ξεχνιόμαστε.
Με το που έμπαινα πάνω από την μέση έβγαζε βογγητά και το μουτράκι της έπαιρνε εκφράσεις πόνου.
Όλα αυτά σε αναιμικούς ρυθμούς.

Την γύρισα στα τέσσερα όπου στήθηκε σχετικά καλά, αλλά άκουσα 4-5 φορές "σιγά....σιγά..."
Δεν πήγαινε πιο σιγά , θα μου έσβηνε. Έβαλα νεκρά σε ανηφόρα κάποια στιγμή...

Ευτυχώς η στύση ήταν 100άρα ακόμα και με αυτούς τους ρυθμούς γιατί είναι αρκετά στενή και δεν χρησιμοποίησε και τζελ.
Συνήθω γράφω πως "έχυσα βαθιά μέσα της", αλλά με την Τζούλια "έχυσα ρηχά μέσα της", χωρίς καν να ανεβάσω ρυθμούς στο τέλος.

Είπαμε 1-2 κουβέντες στο τέλος και εξαφανίστηκε, αφού ψιλοκατάλαβε κιόλας ότι δεν ενθουσιάστηκα και τόσο.

Για μία δοκιμή , δεν νομίζω πως θα υπάρχει και δεύτερη φορά αφού βάζει πολλούς κόφτες και δεν σε αφήνει να ανεβάσεις ρυθμό.

Καλό υπόλοιπο Κυριακής Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 13, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.312
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Arxontas tou skotous, giorgiodelafuentes2, Σεβασμιώτατος και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού