Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 248 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πρώτη φορά στο στούντιο με σκοπό να δω κ να δοκιμάσω την Εμμυ. Παρά πολύ όμορφη ρωσιδα έχει τέλεια ματια κ ξανθό μαλλάκι κοντουλα 2αρακι βυζι ψιλοκανονικο σωματακι κ τέλειο ασπρο δερματακι. Μπαίνει μέσα κ λέει ξάπλωσε κ πήγε για πιπα.Της λεω ξάπλωσε εσύ να σε περιποιηθω κ ξαπλώνει ανοίγει πόδια κ με κοίταζε. Άρχισα να φυλάω λαιμό τις ρωγες κ κατέβηκα προς τα κάτω κ πέρασα πινελάκι το πολύ καθαρό μουνακι της που είχε γεύση φράουλα!! Από εδώ κ πέρα άρχισαν τα κακά. Αυτη έβγαζε κάτι βογκητα κ κάθονταν σαν χαλι στο κρεβάτι κ συμμετοχή τίποτα κάτι ψιλοαγγαλιες σαν να βαριονταν που δούλευε κ μου ζητάει πιπα.Σηκώνομαι όρθιος κ λεω πάρε πιπα με καπότα που με άφησε ψιλοαδιαφορο αλλα έχει τέλειο πρόσωπο κ υπέροχα ματια κ με καύλωσε καλα...τη στείνω ιεραποστολικο κ αρχιζω χαλαρά κ μετα ανέβασα ρυθμό πιάνοντας κοφτές ξεσκιζοντας το μουνάκι της.αυτη έβγαζε βογκητα κ μετα από λίγο έχυσα βαθιά μέσα της στην καπότα κ με άφησε να στραγγίξω.αυτη έπερνε βαθιές ανάσες για λίγο -τα είδε ολα κ μου πρόσφερε μορομαντηλο με φίλησε στο μάγουλο ευχαριστησε κ έφυγε. Απο εμφάνιση ειδικά ομορφιά σκίζει.....απο υπηρεσίες πολύ χλιαρές εντυπώσεις μου άφησε.......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 11, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Έμμυ
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Arxontas tou skotous
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
3.441
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 baroc, giorgiodelafuentes2, Johnny87

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Νοεμβρίου, 2022
Για ενα 20αρικο καλο ειναι το ρωσιδακι! Εγω που την ειχα παρει μια χαρα ειχα περασει!! Παντως, απο εμφανιση αξιζει προσωπικα για μενα!
review reaction 1 Arxontas tou skotous
13 Νοεμβρίου, 2022
Εχει γινει ψυγειο η τυπισσα οντως την ειχα παρει το 19 ηταν καλη τοτε μετα τον κοβιντ ολο διαβαζω οτι ριχνει φολες η εχει τελειως διεκπεραιωτικες υπηρεσιες
review reaction 1 Arxontas tou skotous
13 Νοεμβρίου, 2022
Έχει βαρεθεί τη δουλεια απλά. Εγώ το 2018 την είχα οπρωτοπαρει και δεν είχε καμία σχέση με τώρα.
review reaction 1 Arxontas tou skotous
13 Φεβρουαρίου, 2023
Είναι πολύ ομορφη όντως. Από εκεί και πέρα δεν είναι για πολλά πολλά. Αξιζει όμως για μια φορά.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4