Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καθώς έψαχνα στα σπίτια του πορνοερωτα να βρω κάποια να μου παρει τι άγχος μιας που μπαίνω στρατο, μπήκα και στον εν λόγω οικο. Σαλοναρισε η Σαρα ξανθιά ψηλή με σχετικά μικρό βυζι και σκουλαρικια στις ρογες. Μοντελε σώμα φάτσα μέτρια. Καμπτω τις αμφιβολίες πληρωνω και μπαίνω. Έρχεται μετά από λίγο η κοπελα μου πιανει τον πουτσο τον παιζει λιγο και φοράει καποτα σε μισό σηκωμένο πουτσο. Εκεί σκέφτηκα ότι μαλακία έκανα που την προτιμησα όμως η συνέχεια με εξεπληξε. Έκατσε από κάτω την σφυροκοπησα μπόλικη ώρα γυρισε μετά στα 4 έδωσα παλι πονο. Με καβάλησε μετά και στο τέλος την γυρισα σε ιεραποστολικό όπου και της τα έδωσα όλα μέσα στο μουνι. Ντυθηκε και εφυγε μετά. Εν κατακλείδι σεξ που έμοιαζε με gfe καθώς είχε αγκαλιες και φιλιά στο λαιμο και δεν άκουσα ποτέ όχι ή μη. Το μόνο αρνητικό η καθαριότητα του δωματίου η οποία ήταν ανυπαρκτη. Τέλος για να σας βοηθησω να σας πω ότι η κοπελα δεν κάνει πρωκτικό ή τουλάχιστον έτσι είπε σε εμένα. Αυτά, καλά γαμησια σε όλους μας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 09, 2022
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
120
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 EH2018, giorgiodelafuentes2, 968 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Νοεμβρίου, 2022
Η Σάρα είναι μια από τις πιο άχρηστες κορασίδες. Μια φορά μόνο απλά για το παλμαρέ,έτσι είχα κάνει εγω.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1