Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Βαλερια την ειχα δει σε διαφορες βολτες και την ειχα σταμπαρει απο καιρο. Μελαχρινη με μακρια μαλλια και με ασιατικα χαρακτηριστικα. Οχι μεγαλο στηθος. Μετριο θα ελεγα. Γενικα ειναι απο τις εμφανισιμες παρουσιες θα ελεγα.Τωρα γουστα ειναι αυτα.
Προγραμμα απλο. Παρολ 'αυτα ειχε ζωηρη διαθεση .Το λεω γτ συνηθως τετοιες κοπελες δε ειναι και με τις πιο ευχαριστες διαθεσεις οταν μπαινουν δωματιο.

Η Βαλερια ομως ηταν χαμογελαστη και αφηνε φιλια στηθος μεχρι ενα σημειο. Οκ δεκτο εκ μερους της . Εβαλε καποτα και εκανε μια μετρια πιπα θα ελεγα αλλα ακολουθησαν cowgirl , πισωκολλητο και ιεραποστολικο,στο οποιο κατεθεσα με εντονο ρυθμο . Ηταν μια θετικοτατη συνερευση θεωρω.Αξιζει δοκιμη για οποιον δε την εχει δοκιμασει ακομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 02, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
915
Πόντοι:
370
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, Ημεδαπος , giorgiodelafuentes2 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Νοεμβρίου, 2022
Το γύρισε στο απλό η Βαλερία? Μέχρι τη Κυριακή που την είδα τελευταία φορά πάντως ελεύθερό στοματικό τελειωτικό στο σώμα κ 69 έλεγαν.
03 Νοεμβρίου, 2022
Απλό και 69 τώρα που το λες στην παρουσίαση .και σε ερώτηση μου αν κάνει ελεύθερο ( επειδή είχα διαβάσει από ενημέρωση σου ),μου είπε η τσατσά μόνο αν είμαι καθαρος.
03 Νοεμβρίου, 2022
Με ολο το συμπαθειο και χωρις να ξερω την κοπελα,10 σε διαθεση/συμμετοχη,
χωρις προκαταρκτικα δεν υπαρχει..
04 Νοεμβρίου, 2022
Εχεις δικιο. Ημουν συνειδητοποιημενος απο πριν με βασει αυτα που ειχα ακουσει για την κοπελα και επηρεαστηκα πιο θετικα απο οσο επρεπε . Οκ λιγοτερη βαθμολογια αλλα δε ηταν και για να με ξεπεταξει.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4