Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 100 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παγκόσμια ημέρα αποταμίευσης σήμερα γιαυτό κι εγώ πήγα για κατάθεση στο Μεταξουργείο. Διάβασα κριτικές για κάποια καλά κοράσια στον συγκεκριμένο οίκο γι αυτό και πήγα καρφί. Σήμερα δούλευε η Βαλέρια, ένα αρκετά ωραίο μωράκι αρκετά ψηλό, από Μολδαβία με κατάλευκο κορμάκι.Εμφανίστηκε στο σαλόνι με ένα μαύρο στριγκάκι και έχει και ένα μικρό τατού στο δεξιό πόδι ψηλά λίγο πριν το κυλοτάκι. Τα δωμάτια ήταν όλα κλεισμένα οπότε μπήκα στην αναμονή. Μπήκα λοιπόν στο 3 και αφού πήγε και στο τελευταίο δωμάτιο έφτασε και η σειρά μου.Γνωρίζει καλά ελληνικά ώστε να συνεννοείσαι άνετα και ήταν αρκετά ευχάριστη και όχι ξυνή όπως διάβασα σε άλλες κριτικές. Οπότε να υποθέσω ότι είναι με τις μέρες της. Ξεκίνησε με μια πίπα αρκετά καλή και αργή.Χωρίς να είναι τίποτα το ιδιαίτερο εμένα με εφτιαξε καθώς τον εγλυφε και κάποιες στιγμες γύριζε και με κοίταζε στα μάτια.Σε κάποια στιγμή όπως τον ρούφαγε βγάζει ένα πνιχτό γελάκι και την ρωτάω τι έγινε. Μου λεει ότι ο προηγούμενος πελάτης ήταν ένας γεράκος και όταν βλέπει τέτοιους έχει πει στην τσατσά να μπαίνει στο δωμάτιο και να τσεκάρει εάν είναι καλά γιατι πριν λίγο καιρό σε κάποιο μαγαζί κάποιος τίναξε τα πέταλα.Σαράντα χρονών ήταν μόνο αλλά ίσως είχε κάποιο πρόβλημα. Οπότε άκουσε την τσατσα να λεει "όλα καλά, ανησυχησα" γι αυτό και γέλασε. Συνεχίζουμε λοιπόν και ανεβαίνει από πάνω . Την γαμάω δυο τρία λεπτά οπου μου λεει να αλλάξουμε στάση και στήνεται στα 4. Στηνεται πολύ καλά και μου έχει τουρλώσει το λευκό της κωλαράκι οπότε αρχίζω να το γαμάω με μέτρια ταχύτητα ανεβάζοντας στροφές σιγά σιγά. Παραδόξως δεν μου έρχεται να τελειώσω, χτυπάει και η τσατσά την πόρτα και αυτό ήταν. Συνεχίζω για κανα λεπτό ακόμα αλλά τίποτα. Συνειδητοποιώ ότι και 10 λεπτά ακόμα να συνέχιζα δεν θα τελείωνα. Οπότε σταματάω και της λέω, αστο άλλη φορά δεν θέλω να σε ταλαιπωρώ. Αυτή προσπαθεί να τελειώσω με το χέρι, αλλά επειδη ξέρω τον εαυτό μου ξέρω ότι δεν υπάρχει περίπτωση. Αστο της λέω δεν πειράζει, αλλη φορά. Μου άρεσε ότι δεν βιάστηκε να φύγει και ότι προσπάθησε να με κάνει να τελειώσω χωρίς να πει κάτι για να με ξενερώσει ή να δείξει πολύ βιασύνη γι αυτό και θα ξαναπάω άλλη φορά. Επίσης επειδή μου βγάζει κάτι γλυκό στην φάτσα αλλά και στην συμπεριφορά όταν μιλάει με λίγο νάζι, δεν μου βγάζει πουτανιά να το γαμήσω δυνατά, να το ξεσκίσω και ίσως γι αυτό δεν μπορούσα να τελειώσω . Τέλος πάντων στο μέλλον θα ξαναπάω για να δω πως θα είναι την δεύτερη φορά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 31, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
15€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , maradona7, ThE και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού