Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωί πρωί κατηφόρισα προς Μεταξουργείο μεριά, στοχευμένα να πάω από την Βίκυ, την γνωστή νταρντανομούνα με το ξανθό αλά γκαρσόν κούρεμα και τις ωραίες ματάρες. Μπαίνω στο μεγάλο δωμάτιο και περιμένω την Βικάρα. Σκάει με κορμάκι διχτυωτό μαύρο , το κατεβάζει μέχρι την μέση πετώντας έξω τις βυζάρες της και αρχίζει τα τριψίματα. Πιστεύω ότι είναι από τις καλές τσιμπουκλούδες της περιοχής και εάν είναι και σε καλή φάση θα περάσεις τέλεια. Κάποιες φορές αρκετά χρόνια πριν την έχω πετύχει και σε φάση γιούχου , να είναι νευρική και βιαστική αλλά από την καραντίνα και μετά όσες φορές έχω πάει έχω περάσει τέλεια. Τώρα πια με αναγνωρίζει και έχει μαθει πως μου αρέσει και η πίπα και το σεξ. Αρχίζει αυτά τα αργά και αισθησιακά γλυψίματα πρώτα στα μπαλάκια και μετά στον πούτσο που τον γλύφει βαθιά και με μεγάλο μεράκι, ενώ κάνει και παιχνιδάκια με την γλώσσα πάνω στο κεφαλάκι και κατά μήκος του κορμού και με έχει φτιάξει μια χαρά. Έχεί στηθεί στα γόνατα για να βλέπω την κωλάρα της που μου αρέσει και έχει βάλει στο σώμα μια κρέμα που μυρίζει υπέροχα και κάνει το δέρμα της πιο απαλό. Σταματάει και στήνει την κωλάρα της στα 4 για να την καρφώσω , αλλά εγώ της λέω να κάνουμε ιεραποστολικό που δεν την έχω πάρει ποτέ. Ξαπλώνει, βάζω τα πόδια της στους ώμους μου και αρχίζω να την καρφώνω με μέτρια ταχύτητα. Στο δίλεπτο την γυρνάω στα 4 για να ολοκληρώσω ενώ τις ρίχνω και μερικά χαστούκια στα κωλομάγουλα. Ήταν μια πολύ καλή συνεδρία με μια γυναίκα που νομίζω δεν θα σε αφήσει παραπονεμένο σε καμία περίπτωση. Και κάτι που θυμήθηκα τώρα . Έχω πάει το καλοκαίρι προς το μεσημέρι και ενώ την περιμένω ακούω την πόρτα που μπαίνει στο διπλανό δωμάτιο. Όμως στο λεπτό την ακούω και ξαναβγαίνει και σκέφτομαι τι διάολο έχυσε κιόλας αυτός. Την ακούω που του φωνάζει πλύσου και έρχομαι σε 5 λεπτά. Αυτός κάτι λέει και πάει πάλι στο δωμάτιο και του λέει. Πλύσου να φύγει αυτό το άσπρο υγρό που έχει μαζευτεί γύρω από το κεφαλάκι. Αυτό που είναι σαν τυρί. Δεν πίστευα στα αυτιά μου. Τι τραβάνε κι αυτές οι γυναίκες σκέφτηκα με τον κάθε βρωμιάρη. Να πηγαίνουν να γαμήσουν και να είναι και άπλυτοι. Μετα που θα έρθει σε εσένα και σε περίπτωση που δεν είσαι πελάτης να σε γνωρίζει μπορεί να βγάλει ξυνίλα και νευρικότητα ενώ εσύ δεν φταις σε κάτι και εσύ θα λές από μέσα σου, σε τι φόλα έπεσα ρε πούστη μου, χωρίς να ξέρεις τι είχε συμβεί πριν 5 λεπτά. Γι αυτό πρέπει να είμαστε και λίγο επιεικείς καμιά φορά.Πιστεύω ότι οι καβλιάρηδες του BOU είναι όλοι περιποιημένοι και καθαροί γιατί είναι μερακλήδες αλλά μην μου πείτε ότι εχετε πάει Μεταξουργείο και δεν έχετε δει κάποιον δίπλα σας να μυρίζει άσχημα. Και δεν αναφέρομαι στους πάκι που μυρίζουν έτσι κι αλλιώς αλλά σε Έλληνες που μυρίζουν είτε ιδρωτίλα είτε απλυσιά. Εμένα πάντως ο κανόνας μου είναι να μην πηγαίνω ποτέ μετά από δουλεια. Πάντα από το σπίτι , πλυμένος και αρωματισμένος. Δεν παίζει ιδιαίτερο ρόλο πιστεύω ούτε η ομορφιά , ούτε το σώμα ούτε τίποτα τέτοιο.Πρώτα απ`όλα πιστεύω παίζει ρόλο η καθαριότητα και η συμπεριφόρα προς την κοπέλα. Προσωπικά πάρα πολλές μου λένε πόσο ωραία μυρίζω λόγω αρώματος. Αισθάνεσαι κι εσύ ωραία πιστεύω όταν βλέπεις την άλλη να σε γλύφει και να το απολαμβάνει, μυρίζοντας το κορμί σου.Σάμπως κι εμείς τουλάχιστον μια φορά στην ζωή μας δεν έχουμε πάει με κοπέλα και μας έχουν πάρει άσχημες οσμές. Σίγουρα πιστεύω. Ενα καθαρό σώμα θα το γλείψει με ευχαρίστηση η κοπέλα. Μία μάλιστα μου ειχε πει. Ετσι μάλιστα, πλυμένος ξυρισμένος όχι σαν μερικούς άλλους. Ξυρισμένος κάτω εννοω. Κι αυτό παίζει ρόλο. Εγώ μικρός δεν ξυριζόμουν ενώ τα τελευταία χρόνια είναι γυαλί. Αρέσει σίγουρα στις γυναίκες , από το να μπαίνουν όλες οι τρίχες στο στόμα τους. Συγνώμη εάν σας κούρασα αλλά ήθελα να το πω. Εύχομαι καλές καταθέσεις σε όλους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 29, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, giorgiodelafuentes2, Bonecrusher και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Οκτωβρίου, 2022
#Έχω πάει το καλοκαίρι προς το μεσημέρι και ενώ την περιμένω ακούω την πόρτα που μπαίνει στο διπλανό δωμάτιο. Όμως στο λεπτό την ακούω και ξαναβγαίνει και σκέφτομαι τι διάολο έχυσε κιόλας αυτός. Την ακούω που του φωνάζει πλύσου και έρχομαι σε 5 λεπτά. Αυτός κάτι λέει και πάει πάλι στο δωμάτιο και του λέει. Πλύσου να φύγει αυτό το άσπρο υγρό που έχει μαζευτεί γύρω από το κεφαλάκι. Αυτό που είναι σαν τυρί. Δεν πίστευα στα αυτιά μου. Τι τραβάνε κι αυτές οι γυναίκες σκέφτηκα με τον κάθε βρωμιάρη. Να πηγαίνουν να γαμήσουν και να είναι και άπλυτοι.
#####
Ρεεέεεεε τύπε το τυρί έχει ασβέστιο & βοηθάει στα κόκαλα.. ΔΕΝ φτάνει που τις φροντίζουμε μας λένε και βρομιάρηδες από πάνω....
Αχάριστες γυναίκες....
review reaction 1 pipinokinigos28, pit80794
04 Μαρτίου, 2023
Μολις διαβασα το παραπανω σχολιο δεν κρατηθηκα κ ειπα να συμπληρωσω .Ποιο αχαριστες γυναικες απο τις ρωσιδες γυναικες και κυρίως πορνες δεν υπαρχουν , σε συζητηση εκτος μπουρδελου με το αναλογο τιμημα και ανοικτα η συγκεκριμενη μου εκμυστηρευτικε οτι ειμαστε οι χειρότεροι πελάτες ειμαστε βρωμικοι κ προτιμανε τους μωαμεθανους πακιστανους ινδους μπακλαντες μας χαρακτηριζει ως λαο τεμπεληδων δες μου λεει ολο στα καφενεια στα μπαρ κ στις ταβερνες εισαστε , και μετα θελετε λεφτα.Ολα αυτα με μενος κ οργη που εργαζεται αφορολογητα σε ενα κρατος της δινει και οικονομικο επίδομα +μειωμενο τιμολόγιο ρευματος κ πολλα πολλα αλλα που παρανομα παιρνει.Θα μου πει καποιος εσενα τι σε νοιαζει? Οταν μου εβγαλε το ανθελληνικο της χαρακτηρα οτι της αρεσει η ελλαδα οχι οι ελληνες που της δινουν το μεροκαματο του δεκαρικου ενω εκεινη βγαζει 150 κ ανω ευρ και τα στελνει μεσω ισπανιας η τουρκειας στη ρωσια εε καπως με επιασε κ γιαυτο δεν την ξαναγαμαω γιατι δεν της αξίζει να την γαμαω οπως ειχε πει και ο πρωιν της .....ΑΧΑΡΙΣΤΗ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2