Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σημερα 12-2 ειπα να κανω μια βολτουλα απο τα ιδρυματα αναζητωντας κουλουρακι...την Αντζελα την ηξερα απο Κασσανδρας οποτε οταν την πετυχα δεν χρειαστηκαν συστασεις..η τσα2 πολυ φιλικη ευγενικη ξεσπαστην οργη της για τις φωτιες οσο ο συναγωνιστης μεσα αναγκαζε την Αντζελα σε κραυγες που ανεβαζουν την αδρεναλινη...στα συν το καθαρο δωματιο (μου κατσε το μεγαλο) με ντουζιερα μεσα..βαλτε ομως και καμια πετσετουλα γιατι με το χαρτι δουλεια δε γινεται...η Αντζελα αν κι εμφανισιακα δεν ειναι μοντελο εν τουτις τιμα και με το παραπανω το 25αρι και κανει μια απο τις καλυτερες πιπες που μου χουν κανει σε ρδελο...πραγματικο deepthroat,γλυψιμο και παιξιμο μ αρχιδια γονατιστη μ εμενα ορθιο,τελειο στησιμο για πισωκολλητο με θεα την πολυ καλη κωλαρα της!!!πραγματικα σουφρακι που θες να σκισεις!!Αντζελα η κρεμουλα με ξενερωσε λιγο αλλα το σωσες με την ολη σου παρουσια...οι κραυγες στο γαμησι μου κανουν προσποιητες σαν σε τσοντα αλλα το κοριτσι απο την Βουλγαρια παιζει το ρολο της τοσο καλα που καυλωνεις πραγματικα!!καλο σφυροκοπημα στα 4 με χαστουκακια στα κωλομερεια (οπως ζηταγες αλλωστε Αντζελα) και μετα ενα καλο σπρωξιμο στο βαθος του (παραδοξως) στενου ακομα κωλαρακου της οπου κι εγινε η εγγυημενη με αποδοση καταθεσις!!!γεβικα η αντζελα οπως κι η υπηρεσια σεβονται απολυτα τον πελατη...ειδικα η αντζελα ξερει με προστυχες ματιες,στησιματα και αψογη συμμετοχη να σε κανει να περασεις καλα!!την επομενη Αντζελα θα τελειωσω εκει που μου ζητησες..ξερεις εσυ....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 25, 2009
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
195
Πόντοι:
2.007
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού