Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 231 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Ντιάνα την είχα δει 2-3 φορές στην συγκεκριμένο οίκο απογευματινή βάρδια, μιας και συνήθως την βρίσκεις εκείνες τις ώρες εκεί, αλλά δεν είχα πάρει την απόφαση να περάσω μαζί της. Σήμερα, και ενώ είχα πάει με σκοπό να περάσω με την Τζούλια, όταν τις είδα δίπλα δίπλα έδωσα το μπλε και πήρα την Ντιάνα.

Η Ντιάνα είναι μία Ρουμάνα 25 χρονών, με ξανθό ίσιο μαλλί, ωραίο προσωπάκι που είχε και βαμμένα κόκκινα χειλάκια. Το κορμί της είναι όμορφο, με απαλό δέρμα.
Έχει σιλικονάτο 2,5άρι στήθος με πολύ ωραίες ρόγες για φάγωμα και στρογγυλό μα και συνάμα στητό πατούρι το οποίο είναι σοβαρό στα τέσσερα.
Το πρόγραμμα της είναι πίπα με προφυλακτικό, 69 και τελειωτικό στις βυζάρες.

Το κορίτσι μπήκε μετά από 3-4 λεπτά στο δωμάτιο, γδύθηκε και έβγαλε τα τακούνια της, ενώ κάναμε ένα αναγνωριστικό σόσιαλ μικρής διάρκειας, μέχρι να καταλήξουμε στο κρεββάτι αυτή από πάνω μου να μου τρίβεται με όλο το κορμί και να με φιλάει στο λαιμό κατεβάινοντας σιγά σιγά προς τα κάτω.
Την σταμάτησα και πήρα τις βυζάρες της στο στόμα μου, πιπιλώντας τις ρόγες της και χουφτώνοντας την όμορφη κωλάρα της.

Αφού μου πέρασε καπότα, επιδόθηκε σε ένα μέτριο προς καλό τσιμπούκι, με λίγη χρήση χεριού. Σίγουρα μπορεί και καλύτερα γιατί προς το τέλος έκανε 2-3 καλές βουτιές στον πούτσο μου, χωρίς μπρατσάκια και παραλίγο να πνιγεί.
Από τον καθρέφτη λοιπόν, έβλεπα την κωλάρα της και της χάιδευα επιφανειακά το μουνάκι έχοντας κεντράρει κλειτορίδα.
Δάχτυλο δεν δοκίμασα να βάλω.

Πρώτη στάση στα τέσσερα, χωρίς χρήση λιπαντικού. (Ίσως είχε βάλει λίγο πριν έρθει, με μία επιφύλαξη)
Ωραία θέα και δυνατοί ρυθμοί που έδειξε να αντέχει αρκετά. Ήθελα να της φάω το όμορφο κωλοτρυπιδάκι, αλλά κρατήθηκα στο ύψος μου. Ωραία βογγητά, χωρίς τρελούς θεατρινισμούς και 5 λεπτά μετά την γυρνάω ανάσκελα σε ιεραποστολικό.

Εκεί πέρασε απαλά τα πόδια της γύρω μου, χωρίς να με κλειδώσει. Η συμμετοχή της ήταν καλή, δίνοντας φιλιά στον λαιμό και κάνοντας παιχνίδι με τα χεράκια της.
Έριχνα και κλεφτές ματιές δεξιά στον καθρέφτη την ώρα που την πηδούσα, ενώ είχα κολλήσει το αυτί μου στο στόμα της να ακούω τα βογγητά της μονοφωνικά μεν, καβλωτικά δε.

1-2 εναλαγγές στο ιεραποστολικό, όπου σηκώθηκα στα γόνατα και την πηδούσα ένω ξεκίνησε να παίζει με το μουνάκι της. Ήθελα να βγω και να το φάω με το στόμα μου, ωστόσο ξανακρατήθηκα στο ύψος μου. Της τσιμπούσα απαλά τις ρόγες, μέχρι που 1 λεπτό πριν την λήξη του άγωνα ανέβασα έντονα ρυθμούς και της έκανα μία ανακοίνωση. Ότι θα χύσω μέσα στη μουνάρα της. Εκείνη με προέτρεψε λέγοντας μου "χύσε μέσα στο μουνάκι μου" και άδειασα βαθιά δίνοντας μου χρόνο να στραγγίξω ότι είχε μείνει αφού είχαν προηγηθεί ήδη δύο συνευρέσεις πριν από την Ντιάνα.

Σε γενικές γραμμές πέρασα αρκετά καλά. Η Ντιάνα βγάζει έναν επαγγελματισμό, αλλά υπάρχει και μία καλή συμμετοχή παρόλαυτα.
Το καλό παρουσιαστικό συμπληρώνει το σύνολο, οπότε θα υπάρξει σίγουρη επανάληψη.
Είναι πεντακάθαρη, ευγενική και χαμογελαστή χωρίς να ανοίγεται υπερβολικά σε ρυθμούς gfe.

Ξανακάβλωσα τώρα που τα θυμήθηκα. Μάλλον θα ξαναπεράσω αύριο. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 28, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.312
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kavalaris08, Accountant, 968 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Απριλίου, 2023
Ρε παιδιά που το είδατε όλοι το σιλικονάτο στήθος; Απόλυτα φυσικό είναι.
review reaction 3 Helluvatime
06 Απριλίου, 2023
Αρκετα ωραιο σωμα με ωραιο στυθος και κολαρακι οταν βγαινει στο σαλονι ειναι ευγενικη χαμογελαστη και ευδιαθετη.
K
kavalaris08
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2