Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 245 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Τη γάμησα στις 26/10 το μεσημέρι. Ρουμάνα 19-20 ετών, μελαχρινό μακρύ μαλλί, πετίτ, άκωλη κλπ, με εξαίρεση τους βύζους της που, τουλάχιστον σε σχέση με το υπόλοιπο σώμα, είναι μεγαλούτσικοι. Τους βύζαξα για λίγα λεπτά, αλλά θα μπορούσα να το κάνω για πολλή ώρα. Στο σαλόνι βγήκε μόνο με το βρακί, και μόλις την είδα ξενέρωσα λίγο γιατί περίμενα καλύτερο πρόσωπο, το οποίο θα μπορούσα να το χαρακτηρίσω και άσχημο... Κάπως στρουμπουλό και βλαχαδερό... Μιλάει σχεδόν αποκλειστικά μόνο εγγλέζικα αλλά σε καλό βαθμό. Στο δωμάτιο παίχτηκε από μεριάς μου γλείψιμο στα βυζιά, τις μασχάλες, και τις No. 36 πατούσες της (+footjob) όπου τα δέχτηκε αδιαμαρτύρητα. Φιλιά όμως δε δίνει, και γενικά είναι λίγο απαθής, σα να κάνει αγγαρεία. Πίπα δεν ήθελα και έτσι μου πέρασε καπότα και τη γάμησα στα τέσσερα όντας όρθιος και ταυτόχρονα τις έτριβα έντονα τη κωλοτρυπίδα ώσπου έχυσα μεγάλη ποσότητα, όπως μου είπε και αυτή, μέσα στο λάστιχο. Έπρεπε να με αφήσει να της τα ρίξω στη μάπα... Εν κατακλείδι δε θα περνούσα ξανά μαζί της.
-Bye
-Bye

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Reuzel
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
1.418
Πόντοι:
486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, DmtrsxXx, ΦΑΚΙΡΗΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού