Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 241 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Χαιρετώ τα καλύτερα παιδιά!!
Εύχομαι όλοι να είστε καλά.
Ανήμερα του Αγίου Δημητρίου είπα να πάω τσαρκα στην φυλής κ πέριξ.
Πέρασα από αρκετά μπαίνω στο φυλής 65 ισογα ήταν δύο κοπελιές η Κόρινα κ η ντζουλια.
Είπε απλό πρόγραμμα η τσατσά για την Κορινα κ πετάγεται η Τζούλια κ λέει εγώ κάνω 69 ελεύθερο στοματικό κ τελειοτικο στα βυζια.
Μόλις το άκουσα φτιάχτηκα....ειναι κάπως να τό λέει έτσι ένα κουκλάκι όπως η τζουλια.
Μπορεί να μέ φολιασε αργότερα αλλά οφειλο να τό πω ότι είναι όμορφη.
Λοιπόν η Τζούλια ειναι κοντουλα, αδυνάτουλα, σκούρο μαύρο μαλλάκι ίσιο μέχρι την μέση, ομορφο προσωπάκι.
Φευγω πηγα βολτα στους άλλους οίκους κ για κάτι δουλειές αλλά μου είχε μείνει μέσα στο μυαλό όπως το είπε το πρόγραμμα χυσιμο στα βυζια τελειωτικό κ γύρισα πίσω μετά από κάνα 3ωρο.
Μπαίνω μέσα αυτήν την φορά η τσατσα δεν ανακεινωσε τελειωτικό στο στήθος αλλά ελεύθερο στοματικό κ 69.
Δεν ρώτησα διότι θεωρείσα ότι ισχύει από πριν.
Πληρωνο μπαίνω δώμα άργησε να έρθει η Τζούλια είχε κόσμο ενω η Κόρινα καθολου....
Καποια στιγμή έρχεται μπαίνει μέσα ευχάριστη ήταν δεν μπορώ να πω λέει ότι είχε γενέθλια κ γίνονταν 20.
Από προκαταρτικα δεν έκανε τίποτα πήγε να βάλει καποτα.
Ωπα τις λέω καλύτερα χωρίς, μου λέει μόλις έφαγα....
ωραια κ τι έγινε τις λέω....ειναι από το φαγητό το στόμα μου λέει...μισα τα έλεγε στα αγκλικα μισά στα ελληνικά.
Με τα πολλά μου έκανε ελεύθερο τσιμπουκι αφού το καθάρισε λες κ θα μου έκανε χειρουργείο.....αναισθητικό δεν έβαλε μόνο.
Στην συνέχεια της λέω πάμε sex κ έβαλε ένα κιλό κρέμα στο μουνακι της.... Την εγλυψα κ κάτω δεν είπε τίποτα αν κ με κλειδώνε με τα πόδια για να μην μπαίνω άνετα μέσα στο μουνι στην στάση ιεραποστολο....
Προσπαθουσα κ εγώ να αποδεσμευτω... το γυρίσαμε σε Ελληνορωμαικη πάλη....
Της λέω στο τέλος να τελείωσω στο στήθος....λεει δεν κάνει χυσιμο στο στήθος κ καμία κοπελιά δεν το κάνει στο οίκο.
Της απάντησα ότι το ανακοίνωσε η ίδια στο σαλόνι κ λέει ότι δεν το είπε ποτέ κ ακόμα ότι ούτε η τσατσά το λέει.
Είχαμε μια διαφωνία τελικά της λέω άστο κ έφυγα αχυστος.
Χρειαζεται εντιμότητα κ φιλότιμο οποία δουλειά κ να κάνει κάποιος.
Σας ευχαριστώ που διαβάσατε την κριτική μου να είστε όλοι καλά ότι θέλετε γράψτε στα σχολια αν έχει φερθεί σε εσάς με ανάλογο τρόπο....
Μεχρι την επομενη φορά εις στο επανιδειν....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 26, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ημεδαπος
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
7.016
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ντουνταράς, giorgiodelafuentes2, Bonecrusher και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Οκτωβρίου, 2022
Καλησπέρα συναγωνιστή,κρίμα το 20,αλλά όλοι έχουμε φάει φόλες,δυστυχώς,στο συγκεκριμένο οίκο οι περισσότερες μοιράζουν φόλες,μετρημένες στα δάχτυλα να έχουν περάσει καλές κοπέλες και αυτό πολλά χρόνια πρίν.Σε ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
review reaction 1 Ημεδαπος
27 Οκτωβρίου, 2022
Μην δίνετε λεφτά στις φόλες,απλά και όμορφα.
review reaction 1 Ημεδαπος
27 Οκτωβρίου, 2022
Αν είναι η ίδια Τζούλια με το γειτονικό 65Α, το είχα αναφέρει κι εγώ στην κριτική.. ότι ανακοίνωσε η τσατσά τελειωτικό στο στήθος, και μέσα μου είπε δεν κάνω τέτοια. Δυστυχώς παίζει πολύ ψέμα στο σαλονάρισμα.
review reaction 1 Ημεδαπος
28 Οκτωβρίου, 2022
Εγώ πήγα με σκοπό να μην χύσω... απλά να δοκιμάσω αυτό το κορμάκι καί νά παίξω με αυτά τα ωραία βυζάκια... καλά πίπα τίποτα... προσπάθεια να αποφύγει το ακα .. αλλά τον πήρε τελικά..
Στο γαμησι όντως απέφυγε να μπαίνω τέρμα μέσα στην αρχή.. μετά τής κατέβασα τα πόδια τεντωμένα καί έτσι άρχισα να μπαίνω όλος..... σιγά σιγά φτάσαμε με πόδια στους ώμους καί τέρμα μέσα στο σφιχτό μουνάκι..κρατήθηκα να μην χύσω.(θα αδειαζα σε στανταρακι μετά)
Χτυπάει πόρτα και μετά από λίγο σηκώθηκα με καί τής πρότεινα να πάρω δεύτερο γύρο αν ήταν να χύσω στα βυζιά τής....και μου είπε όχι δεν τό κάνω... πού νομίζω στο σαλόνι άκουσα για τελειωτικό στο σώμα.. εντάξει φαίνεται από την αρχή φόλα... πάς για το βυζί καί ότι είναι καινούργιο ..
review reaction 1 Ημεδαπος
28 Οκτωβρίου, 2022
Η συγκεκριμένη η Τζούλια ειναι η ίδια που είναι κ στο δίπλα στον οροφο του 65.
Ειχα διαβάσει την κριτική του φίλου μιτσαρα29 που το αναφέρει αλλά λέω μήπως κ φερθεί τιμια.....
Σε γενικές γραμμές πριν ελαχιστον εξαιρέσεων ειναι φολοσπιτο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5