Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 71 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη χθες στον οίκο αυτό όπου μου παρουσιάστηκε από την αδιάφορη τσατσά η Βίκυ.

Μέτριο σαλοναρισμα από τη μιλφογκιιλφ Βίκυ χωρίς πολλά πολλά άλλα το ένστικτο μου με οδήγησε να μπω πιστεύοντας ότι τα ρουφάει όλα!

Τελικά δεν έχασα!Μπήκε η Βίκυ με καλησπερησε και άρχισε να τρυβεται πάνω μου και να μου ρουφάει τις ρωγες!Στη συνέχεια κατέβηκε προς τα κάτω και ξεκίνησε πιπα(ακα) όπου μου ρουφαγε το κεφάλι!Συνέχισε με πέρασμα από τις μπάλες όπου κυριολεκτικά τις μπουκωσε.Φοβερο καραμελωμα!Δεν έμεινε εκεί όμως Συνέχισε με μια υπέροχη γλυφωκωλαδα!Ειλικρινά μάγκες με γυάλισε!Σε όσους αρέσει προτείνω την κυρία Βίκυ με κλειστά μάτια!

Με είχε κάνει πύραυλο πέρασμα καποτας και σφυροκοπημα στα 4 χωρίς διαμαρτυρίες και με σφαλιάρες στην έμπειρη κωλαρα της.Αλλαγη στάσης σε ιεραποστολικο όπου μετά από λίγο κατέθεσα το υγρό μου μιας και δεν άντεχα άλλο!

Με κράτησε αγκαλιά και με χαιδευε στην πλάτη για να χαλαρώσω!Τυπικές χαιρετούρες και αποχώρηση της κυρίας.

Στο δωμάτιο έκατσα 15 λεπτά ίσως και λίγο παραπάνω χωρίς καμία ενόχληση από την τσατσά.Σιγουρα θα ξαναπάω στη Βικαρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 24, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
525
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, Giannis$$$, mutsodringo και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού