Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 153 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στον οικο κατα της 21:00 το βραδυ παω να μπω και εκεινη τη ωρα γι καλη μου τυχη παρουσιαζε ο τσατσος τις κοπελες.Δεν προλαβα ουτε να ακουσω ονομα ουτε προγραμμα της κοπελας τη βλεπω στα γρηγορα την σκαναρω οπου με εκανε να ακουμπησω το πορτοφολι και να βγαλω το 10αρικο.Ειχα κουραστει κιολας γιατι εψαξα σχεδον ολα τα σπιτακια και ειπα θα γαμησω εδω και οτι γινει εξαλλου τι αξια εχει ενα χαρτονομισμα τον 10ευρω μπροστα σε μια νεα εμπειρια.Η κοπελα ηταν ψηλη νταρντανα με κομπινεζον φυσικο βυζι 2μισαρι μαυρα μαλλια σγουρα και χαρακτηριστικα απο Λατινικη Αμερικη.Μπαινω στο δωματιο βγαζω τα ρουχα μου οπου ερχεται μεσα στο κεφι η επικοινωνια μας ηταν στα αγγλικα αν και απο αυτα δε ηξερε και τελεια.Καλο τσιμπουκι με πλαστικο χωρις βιασυνες .Μετα γαμησι ιεραποστολικο οπου αλλαξαμε και τη γαμησα και πισωκολλητο.Το τελος δε αργησε να ερθει αφου τη προσταξα να μου βγαλει τη καποτα και να μου τη παιξει .Στο δωματιο εμεινα περιπου 12 λεπτα καμια ενοχλιση απο τη υπηρεσια θα ξαναπροτιμηθει.Απαγοητευση σε ολη τη περιοχη σε ολα τα σπιτακια που μπηκα ηταν λες και εμπαινα σε σχολικη ταξη απο το πακισταν.Εψαχνα κυριως για ακα τσιμπουκι αλλα μετα το ξανασκεφτηκα και ειπα ασε μη κολλησουμε και κανενα κονδυλωμα.Να περνατε τελεια καλα γαμησια.Μεταξουργειο 23/10/22

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 23, 2022
Προκαταρκτικά
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
63
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pa Luki Luk, ThE, Accountant και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού