Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 47 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Βραδινή τσάρκα στη Φυλής, όπου δεν πήγαινα κάπου στοχευμένα, έκανα απλά έρευνα αγοράς. Μπαίνω λοιπόν και στο 72, όπου η τσατσά παρουσιάζει την Ειρήνη, μέτρια κοπέλα εμφανισιακά, με φουλ πρόγραμμα όμως, κάτι που (δυστυχώς) με κράτησε, καθώς είχα όρεξη για κώλο.

Αδιάφορο σαλονάρισμα, αλλά δεν έδωσα βάση. Στα του αγώνα, ίσως από τις χειρότερες εμπειρίες έβερ, αν όχι η χειρότερη. Συμμετοχή 0, σαν να γαμούσα ένα πτώμα, πολύ υφάκι και άσχημη συμπεριφορά, δεν κατάφερε ποτέ να μου τον κάνει πέτρα. Επιχείρησα να μπω κώλο μπας και δω άσπρη μέρα, όπου απαίτησε να τελειώσω σύντομα. Προφανώς και δεν είχαμε επιτυχία μιας και με είχε ξενερώσει φουλ η συμπεριφορά της, βγαίνω και μου την λέει κι από πάνω "ωραία και γάμησες κώλο, τι κατάλαβες;"

ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΛΗΡΩΣΑ.

Προφανώς και δεν είπα τίποτα γιατί δεν είχα καμιά όρεξη να τσακωθώ με πουτάνα βραδιάτικα. Άμα δεν γουστάρεις να σε γαμάνε από κώλο, μην ανακοινώνεις φουλ πρόγραμμα.( Όπως κάνει πλέον η Άναμπελ). Επιδόθηκε μετά σε χειρωνακτική μαλακία, όπου ένιωθα λες και μου τον παίζει οικοδόμος. Προφανώς την σταμάτησα και της είπα να φύγει.

Με διαφορά η χειρότερη συμπεριφορά που έχω συναντήσει σε μπουρδέλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 22, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Προκαταρκτικά
Όχι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.139
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pa Luki Luk, Noname_GR, stadeos και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Οκτωβρίου, 2022
Για αυτο εγω δεν ξαναπάω φυλής..
Η ιδια συμπεριφορά φαίνεται να εχει γίνει συχνό φαινόμενο απο ολες τις ντίβες της συγκεκριμένου οδού.. Το τελευταίο 2μηνο δεν εχω φύγει ούτε μια φορα ευχαριστημένος απο αυτές τις καριόλες
review reaction 1 Noname_GR, TRAXANOPLAGIAS1234
23 Οκτωβρίου, 2022
Ίσως παίζει ρόλο και η βαρδυα .Το βράδυ ίσως είναι κουρασμένες,ίσως βλέπουν αρκετούς που δεν φέρονται καλά.
Η κοπέλα θα φάει μαύρο από όλους,τα εικοσαευρα είναι πολύτιμα για να σπαταλώνται άσκοπα .Το σύστημα θα την ξεβράσει με την βοήθεια σου.
review reaction 1 Mitsaras29
24 Οκτωβρίου, 2022
Ακτιβως ιδια εμπειρια προσφατα
review reaction 1 Noname_GR
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3