Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η κριτική μου άφορα μια παλιότερη πριν περίπου δύο εβδομάδες επίσκεψη.. Ήμουν λίγο στεναχωρημένος,οδηγήθηκα στον οίκο σκεπτόμενος τον πρόσφατο χωρισμό μου από μια κοπέλα που ενοιωθα συναισθήματα..διότι όπως μου εξέφρασε δεν έβλεπε μαζί μου μέλλον, οικογένεια..μπορεί να είχε δίκιο,έψαχνα το υποκατάστατο τις ευτυχίας, γνωρίζοντας ότι θα τελειώσει απότομα σε δέκα λεπτά.. Σχεδόν μηχανικά βρέθηκα στο ταλαιπωρημένο και βρώμικο κρεβάτι του εν λόγου οίκου,η Μαρίνα είναι μια ψηλή μελαχρινή Ρωσίδα...με καλό σώμα και εκφυλη φάτσα...έβαλε τον πούτσο μου στο στόμα τις ..και ξεκίνησε μια καλή ομολογουμένως πίπα...ο χρόνος σταμάτησε,δεν σε σκέφτομαι.. ξέρω πως αν ήσουν σε μια γωνιά και με κοιτάζες θα με μισούσες και θα με ζήλευες ταυτόχρονα..τώρα έγω είμαι ο πόνος ,δεν με αγγίζεις χάθηκα στην ηδονή και δεν με νοιάζει τίποτα...Η πίπα με Καύλωσε αρκετά...στήθηκε στα τέσσερα..και εγώ κοίταζα τον εαυτό μου στον καθρέφτη, ένοιωσα λίγο σαν πορνοστάρ.. σίγουρα σκέφτηκα με 20 ευρώ δεν θα γαμάγα αυτό το μουνι... έχυσα και βγηκα σαν τον κλέφτη...Ίσως ο άνθρωπος να είναι από την φύση του κακός..τα ανθρώπινα όντα είναι κακα και μοχθηρά, διότι δεν κάνουμε το σωστό αλλά αυτό που θα ικανοποιήσει πρόσχαρα τις αισθήσεις μας..Έτσι και εγώ ,μην αποτελούμενος εξαίρεση στον κανόνα , αγοράσα μια στιγμή ευτυχίας από χρήματα που είχα βγάλει παράγοντας κέρδος για ένα πλούσιο πουστη ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 06, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Mounokolotripidogliftis
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
2.361
Πόντοι:
2.405
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kosamf, stelios alev, giorgiodelafuentes2 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Οκτωβρίου, 2022
Top κριτική!
06 Νοεμβρίου, 2022
Συνατωνιστα!καλησπερα!η Μαρινα δεν ειναι η Αννα η πρωινη που ηταν τον αυγουστο ?γιατι και οι 2 μοιαζουν στην εμφανιση
02 Ιανουαρίου, 2023
Φίλε συναγωνιστή, μπράβο σου φοβερή κριτική, τα τελικά σου σχόλια ειναι οργουελικά και τρομερά! Να είσαι καλά, να γαμάς και να φιλοσοφείς για να μας φτιάχνεις την διάθεση!
review reaction 1 mpourdelomania
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3